SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- Zachara

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 25943

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

57

Wzrost

168

Staż treningowy

2 tygodnie

Obwód pasa

85

Obwód klatki piersiowej

88

Obwód uda

57

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

ćw domowe + 5 x w tyg 5 km szybkiego marszu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

zdrowa

Preferowane formy aktywności fizycznej

ćw domowe

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

dieta 1000 kcal

Możliwosci finansowe

średnie

Cel/problem/opis

po 2 latach diety tysiąca kcal z udziałem suplementów herbalifu, w ciągu 3 miesięcy wróciłam z wagi 52 do 57 - czyli klasyczny efekt jojo. Przez ostatnie 2 miesiące unormowałam swoją dietę i jem ok 1500 kcal, ale waga nadal stoi w miejscu. Od 2 tygodnie c
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Ok, a chciałam jeszcze dopytać, bo układam sobie jadłospis na jutro własnie i czy sa jakies produkty na ktorych powinnam sie skupic, a ktore raczej sobie darowac majac na uwadze ten kortyzol i insuline ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Wrzucam dziennik z prośbą o ocene ;] Podbiłam kcal i białko, ale dalej mi brakuje węgli i nie wiem co jeszcze dorzucić do tej "fury" jedzenia ;D




Zmieniony przez - Zachara w dniu 2013-02-09 08:01:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
obliques napisał(a):
1700kcal 120g białka/150g ww/reszta tłuszczy

- za dużo białka, za mało węgli
- w dwóch posiłkach nie ma węglowodanów a w każdym masz mieć i białko i tłuszcze i węgle
- i dobrze by wartości białka i węgli miały podobne wielkości w posiłkach, choć wiadomo, że nie co do grama
- możesz w pierwszym posiłku zmniejszyć trochę liczbę węgli np. 70g tego pieczywa (dwie kromki Ci z tego podejrzewam wyjdą) i drugie 70g dać do drugiego posiłku, tam gdzie masz 30g kaszy/ryżu - daj po prostu więcej, nie odczujesz różnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Ok, dziękuje pięknie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Tak czy inaczej mimo tego co napisałam to pieczywo nie jest akurat najlepszym źródłem węgli (chyba, że sama pieczesz), ale i tak już lepsza ta miska płatki owsiane górskie sobie też jedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Co do pieczywa to i owszem pieke sama na zakwasie, ale zjadam je sporadycznie. Po prostu narazie próbuje sobie to jakoś poukładać, metodą prób i błędów, ale cięzko się tak przestawić jak się zjadało 3 jabłka dziennie i 500 ml jogurtu ;p Natomiast płatki jem teraz obsesyjnie w postaci domowego musli ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
mając na uwadze kortyzol i insulinę masz po prostu trzymać miskę jak najczyściej. Ot i póki co cała filozofia. Faktycznie póki co odbiegasz jeszcze od swojego rozkładu. Do tej sałatki można było dodać pieczywo. Dodać węgli do kolacji. Owoc jakiś po cwiczeniach też mile widziany

A tego domowego musli coś w misce nie widać :>

Ale nie martw się, prawie kazdy tu na początku jest w szoku - w końcu przejdziesz z tym jedzeniem do porządku dziennego.

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-02-09 08:39:39

Zmieniony przez - agataq w dniu 2013-02-09 08:40:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3141
Nie jestem tutaj od poprawiania, ale jedna rzecz rzuciła mi się w oczy w Twojej misce - bataty nie mają 20 g tłuszczu, a węgli. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
A dzięki, sama szukałam w necie tych wartości odżywczych i mogłam coś poknocić ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2950
Plan na jutro - zeby dobrze zacząc tydzien ;]




Zmieniony przez - Zachara w dniu 2013-02-10 19:29:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kobieta po 40 - jak schudnąć

Następny temat

motykecd - moje zmagania z redukcją

WHEY premium