SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sniezka, mama w walce o figure

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Ładnie schodzi Śnieżko , szczególnie na brzuchu widać różnicę systematyczność najważniejsza:)

Ps. Można ściągnąć sobie apke Excela w sklepie Play o tam tabelkę zrobić :) sama tak korzystam, na kompa nigdy nie mam czasu żeby siedzieć i telefon stał się centrum dowodzenia


Zmieniony przez - northwestpassage w dniu 2018-08-25 14:22:10

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
Oooo dziekuje cicos north za informacje ;)

Juz sciagam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ciekawa jestem wrażeń z treningu.
Udanych wakacji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
Dzisiejszy bilans to
Zdrowe śniadanko, typowo polski obiadek i gofr z bita smietana i owocami :)

Do tego zrobione ponad 8km spacerkiem, a dzisiaj maz pilnuje malego a ja z siostra pije drinka ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
I"m back ;)

Bylo fajnie tylko bardzo wietrznie wiec ciagle w kurtkach ;) w pierwszy dzień przesadzilam z alkoholen jak juz mialan "dzien wolny " od dziecka :p wiex drugi dzien sie leczylam, ale juz trzeci dzień calkowicie bez alkoholu, jadlan kanapki z twarogiem, potem na obiadek domowy obiad, a nie kebaby i na kolacje serek wiejski ;)
Pewnie wczoraj do miski nie dobilan, ale tak jak liczykan to tak 1600kcal bylo.

Dzisiaj juz calkiem w ryzach sie trzynam, bo po dwoch dniach luzu czułam się jak prosie, wiex zdecydowanie wole czysta miske;)

Mam wkreta ze wszystko zaprzeszacilam ale to może po prostu chora glowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Na pewno głowa. No i po alkoholu cialo różnie reaguje. Można puchnac, jelita szaleją a do tego siła zazwyczaj spada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
Dokładnie tak, dlatego ciesze sie ze zaprzestalam go pic ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
Po powrocie z morza mialam tyle spraw do załatwienia ze jak wychodziłam rano to wracalam wieczorem. Przez to dobijalam jakoś do 1600kcal.

Waga dzień po powrocie byla 0,5kg nizsza i oby tak dalej.

Jutro sprobuje treningu ;)

W ogole dzisiaj mam jakiegoś dola.
W zadne swoje bluzki i kurtki nie wchodze w rekach, mam takie grube lapy, ze MASAKRA. Szlag mnie trafil. Wiem ze chudniecie to proces calosciowy i z tych rak tez kiedys zejdzie, ale zalapalam dZisiaj wk#rwa :)

Pojechaliśmy do tesciowej na obiad i oczywiscie wszyscy dostali gulasz, a ja gotowana piers z kurczaka i talerz surowek bo ocZywiście " jestes na diecie to musisz jeść duzo salatek, zero ziemniaków i chleba i tylko gotowane !"
Jak jej powiedziałam, ze jem wszystko i prawie 1800kcal to odrzekla tylko " to dlatego nic nie chudniesz "


Aaaaaaaaa dobijcie mnie :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Haha. Ale w sumie cieszyłabym się z takiego specjalnie przygotowanego obiadu. Ale to norma że ciut starsze osoby nie wiedzą nic o odchudzaniu i kojarza tylko diety z poradnika domowego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
Dokładnie, wedlug starszych osob to żeby schudnac trzeba najlepiej nic nie jesc. :)

Szwagierka tez przechodzi na diete, nakupila sobie koktajli herbalifea i zaczyna :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metamorfoza po ciąży (trojaczki)

Następny temat

Redukcja Hashimoto

WHEY premium