SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sniezka, mama w walce o figure

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
U nas owsianka często wlasnie na sniadanie a placki tez zacznę robic i dla siebie :)

DZisiaj rest day, mlody ostatnio zarywa noce wiec potrzebowalam regeneracji. Jeszcze pogoda do tego ponad 30stopni :/
Zrobiłam 3,5km wieczorem na spacerze, chociaz tyle.

Ciezko mi cos dojesc, musze troche zwiekszac ilosci kaszy do posilkow .

Bula znowu wjechala na kolacje, bo juz nie mialam sily ani weny zeby cos robic.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ty ta bulka to sie najadasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
Hmmm, ciezko stwierdzic.
Wczoraj jadlan kasze, dzisiaj bułkę, a i tak po dwoch godzinach juz mi sie żołądek wykreca :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
Teti, czy myslisz ze ta moja insulina to powod do obaw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Jeszcze nie, na czczo pieknie ale cos bardzo wolno wcianasz ta glukoze. Nie swirowalabym i skupila sie na nieprzetworzonym jedzeniu i ruchu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
Tylko ze u mnie mimo diety i ruchu (byl az 4x w tyg trening ) nie spadlo nic po 5miesiacach, wiec juz mam stracha po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
Byly rozne imprezy, chrzcicny, spotkania, a ja wszedzie z pudelkami z jedzeniem itp, a waga i obwody jak zaklete, wiec straciłam motywacje, a teraz po prostu boje sie ze jesli sie nic nie ruszy to juz w ogole w depreshe popadne :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Poczekaj chociaż miesiąc na takim rozkładzie i dopiero będziemy się martwić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 433 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6128
Poczekam poczekan, jestem zmotywowana :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Sniezka, co by sie nie dzialo, nie zatrzymuj sie. Nigdy.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metamorfoza po ciąży (trojaczki)

Następny temat

Redukcja Hashimoto

WHEY premium