SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Sforcia. Don't give up, no matter what!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Athenaie Tak na to nie patrzyłam, ale chyba "na boczkach" mięśnie nie rosną Już tak nie przeżywam nowych rozstępów jak kiedyś. Przyzwyczaiłam się do nich, bo nic z nimi nie zrobię a mam ich sporo.

Magdalenka już mi się głowa uspokoiła jeśli chodzi o cm i wagę Już nie świruje, cierpliwie czekam aż mi zwrócą moją wagę kuchenną i będę mogła wrócić do liczonej miski na 100%, co z pewnością przyniesie pozytywne efekty

Wiem, że ważenie się po jedzeniu jest bezsensu, ale waga stoi na siłowni i tak raz na jakiś czas na nią wchodzę. Ale nie rozczulam się nad nią, bo wiem że waga nie jest żadnym wyznacznikiem, zwłaszcza wtedy kiedy muskle rosną
Tak więc dziękuję, że się o mnie martwisz, ale już przestałam panikować po słowach otuchy

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Wniosek - nie wchodzić na wagę na siłce, a najlepiej na żadną

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Sheep i chyba tak uczynię!

________________________________

Niedziela
DNT


MISKA.
Nieliczona, czysta - jeśli można tak uznać, po zjedzeniu prawie połowy mojej szarlotki.
Ale starałam się nie przegiąć za bardzo i z innych węgli, to były tylko ziemniaki na obiad, do tego pierś z kurczaka, kalafior i kapusta kiszona.
Na kolację 2 jajca, co by z tłuszczem też nie przegiąć, ale dobić jeszcze białka.

Suple: selen 50
Napoje: 2 kawy + 1 mała rozpuszczalne z mlekiem, woda ok 1,5l.

Aktywności.
Trochę się plany wczoraj pomieszały i pogoda, co niestety doprowadziło do pozostania w domu. Ale za to trenowałam umysł



Zmieniony przez - sforcia w dniu 2013-09-02 07:49:34

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Poniedziałek
DT


MISKA.
Czysta, nieliczona.
1) i 2) kasza gryczana, kurczak pierś, pomidory, kalarepa.
3) ziemniaki, jajca sadzone, kapusta kiszona.
4) reszta mojej szarlotki (ale coś chyba jeszcze dojem).

Napoje: 3l wody, dwie kawy rozpuszczalne + mleko
Suple: selen 50.

TRENING.
Czuję dziś mocno duupsko!!!


Właśnie doczytałam u Blackbird, że nie powinnam w tym treningu dokładać ciężaru w pozostałych ćwiczeniach poza pierwszym. A tu 8tydzień tak lecę człowiek się cały czas uczy.
Jak już progres to całą serię zwiększam w stosunku do poprzedniego treningu??
___________________________

PYTANIE/PROŚBA
Jak odzyskam moją wagę kuchenną chciałabym obrać jakiś cel w związku z moją sylwetką, bo póki co to tak po omacku działam.

Wiem, że na "opiekę" Szefowych muszę zapracować, ale kilka wskazówek byłoby pomocnych, bo tylko się niepotrzebnie frustrowałam ostatnio.
Dlatego gdybym mogła prosić o pomoc co dalej, to byłabym niezmiernie wdzięczna.

Mam najświeższe zdjęcia z 25.08 tak żeby można było coś porównać (jak trzeba będzie to zrobię bieżące).
Myślę, że waga za tydzień góra dwa już u mnie będzie, póki co to wszystko liczone jest na oko.
Dlatego połowa września, to jest chyba najlepszy czas żeby coś rozpocząć. Ale jak trzeba będzie liczyć skrupulatnie od zaraz, to stanę na rzęsach a coś wykombinuję!!

W tym lub przyszłym tygodniu nagram też filmiki do oceny.





Zmieniony przez - sforcia w dniu 2013-09-02 21:32:50

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wtorek
DNT


MISKA
Czysta, nieliczona.
1) i 2) kasza gryczana, 4 jaja, pomidory, kalarepa.
3) pierś z kurczaka, smażone ziemniaki = obiad na mieście
4) kasza jaglana, migdały płatki, jajko, olej kokosowy, malutka gruszka (bo już ją muszki obłaziły)

Napoje: 1,5l wody, 3 kawy rozpuszczalne z mlekiem.
Suple: selen50, furagin.


Aktywności brak

A to dlatego, że przeziębiłam sobie pęcherz
i spędziłam na kanapie z 3h trzymając ciepłą butelkę między nogami
Wzięłam już 2x furagin, jeszcze na noc wezmę. I jeszcze posiedzę trochę w ciepłej wodzie jak się będę kąpać.

A to wszystko chyba przez nową pracę tak tam ciągnie od podłogi, że nawet pełne buty na wysokim obcasie i sporej platformie nie pomogły. A dywanika jeszcze nie załatwiłam pod nogi
I wczoraj zapomniałam spodni na zmianę z siłowni i w takich wilgotnych szłam jeszcze na stację benzynową, a wiało wczoraj strasznie.

No nic. Trochę muszę pocierpieć.

Mam nadzieję, że jutro już mi wszystko przejdzie.

_____________________

a z takich pozytywnych rzeczy, to ubrałam wczoraj buty na obcasie i poczułam się 100x bardziej kobieca
Moje morale zdecydowanie wzrosły

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Środa
DT


MISKA
Czysta, nieliczona.
1) i 2) kasza gryczana, fasola czerwona, mielone z łopatki, pomidory
3) wątróbka, ziemniaki, ogórek kiszony.
4) twaróg półtłusty, mąka gryczana i kukurydziana (po dwie płaskie łyżki), jajko, olej kokosowy, mała gruszka.

Napoje: 3l wody, 2 kawy rozpuszczalne + mleko.
Suple/leki: selen 50, furagin + zdecydowałam się wziąć jeszcze aspirynę na noc,

TRENING

Poszłam na siłownię, bo czułam się już lepiej dziś, ale to chyba nie był do końca dobry pomysł
Po pierwsze niemoc totalna po drugie z minuty na minutę czułam pęcherz. Nie będę wielce tego opisywać, bo jeśli miałyście przeziębiony pęcherz, to wiecie o czym mówię.
Mam nadzieję, że szybko przejdzie.
Teraz znów mam butelkę z ciepłą wodą między nogami Pytanie czy to pomoże.
Zobaczymy.







Zmieniony przez - sforcia w dniu 2013-09-04 21:22:09

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2013-09-04 22:40:45

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Czwartek
DNT


MISKA.
Czysta, nieliczona.
1) i 2) kasza gryczana, mielone z łopatki, pomidory, niewiele klarowanego masła do smażenia.
3) zapiekanka u rodziców = ziemniaki, kapusta, mięso mielone.
4) jajecznica.

Napoje: woda 2,5l, kawa rozpuszczalna x3 z mlekiem.
Suple/leki: selen 100, furagin.

Aktywności.
Wieczorny spacer, ale raczej rekreacyjnie.

_____________________________________

Pęcherz jeszcze nie do końca jest zdrowy, dlatego z niczym nie szalałam, bo czułam ogólną niemoc.

Co do miski, to chyba przekraczam węgle, dlatego też nie zjadłam żadnych na kolację.
Mniej więcej wiem co powinnam mieć w misce, ale bez tej wagi to jakoś tak mi już idealnie nie wychodzi i jak podliczę ile tego było to wychodzi, że na kolację niewiele węgli zostaje.

Wkurzają mnie z tą moją wagą We wtorek minie miesiąc już!!!


W sobotę zrobię sobie zdjęcia kontrolne, żeby zobaczyć dokąd to zmierza.
Bo wychodzi, że robię masę cały czas a chyba nie powinnam.

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2013-09-06 14:12:55

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Piątek
DT


MISKA
Czysta, policzona tak mniej więcej z pomocą ilewazy.pl
Wyszło tak:
dostarczono 1922 kcal
b: 113 g (23%) ww: 154 g (32%) tł: 97 g (45%)

1) i 2) ryż parboiled, schab, pomidory, marchewki.
3) 2 łyżki słonecznika.
4) twaróg półtłusty, mąka gryczana, płatki migdałów, dwa jajca, łyżeczka wheya, olej kokosowy, gruszka.

Napoje: ok 3l wody, dwie kawy rozpuszczalne + mleko (wliczone)
Suple: selen 100.

TRENING

W przysiadzie dokucza mi lewe biodro Tak jakby mnie coś w nim blokowało i dziś trochę bolało.
Natomiast w wyciskaniu sztangielek na skosie strasznie mi "strzelają" barki. Mam trochę glukozaminy w apteczce i zastanawiam się czy mogę to wziąć?
Albo czy nie czas wybrać się do specjalisty







Zmieniony przez - sforcia w dniu 2013-09-06 22:42:12

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Spec nie zaszkodzi

Chyba lepiej Ci już było kupić od razu nową wagę

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Misworld dzięki za wizytę

Co do wagi, to gdybym wiedziała, że tyle to potrwa to rzeczywiście kupiłabym drugą i miała ją właśnie w razie takich awarii.
No ale teraz już cierpliwie czekam, bo mam nadzieję, że lada dzień ją dostanę!

A do fizjo pójdę na bank, bo to biodro jeszcze dziś "czuję".
Muszę tylko odpowiedniego znaleźć

______________________________________

Sobota
DNT


MISKA
Czysta, nieliczona. Jakościowo nie powala i raczej nie dojedzona. Brak konkretnego obiadu, tylko na szybko jeden klops u rodziców. Później byliśmy na pikniku historycznym i była rozdawana zupa gulaszowa, ale niewiele jej zjadłam
1) jaglana, jajca, gruszka, płatki migdałów
2) mały kotlet mielony
3) zupa gulaszowa (ziemniaki, mięso, marchewka)
4) ryż biały, kiełbasa

Napoje: woda 2l, kawa rozpuszczalna x2 + mleko

Aktywności
Trochę kilometrów pieszo.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam Drogie Panie (Dieta )

Następny temat

Czemu FBW?

WHEY premium