SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MrSoon- Powoli do celu.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Ja tez mam problemy ale z zasypianiem, i to duze, ciezko jest mi wylalczyc myslenie i przez to mam problemy, i szczerze powiem ze forsen mi tez nawet tak z tym snem nie pomagal, nawet jak juz pozniej 2 tabsy bralem, zobaczymy jak ja bede mial z zma to zdam relacje, a jakie zma masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Coś mi dzisiaj wypadło i znów był taki dzień pół diety.. treningu w soboty nie mam póki co więc wpisu raczej nie ma sensu dzisiaj dawać. Od jutra już spokojnie powinienem wrócić do diety w 100% :). Ogarniam jeszcze jakiś plan do rozciągania okolić ud i dodaję go do planu treningowego. Ogólnie jestem bardzo dobrze rozciągnięty ale wydaje mi się, że okolice ud/biodra powinienem poprawić co pomoże mi kopać jeszcze wyżej. Ogólnie 3 razy w tygodniu robię brzuch na lekkim skosie.. jakieś ćwiczenie muszę dodać jeszcze na brzuch.. do tego jeszcze zakładam ten kask z łańcuchem zarzucam obciążenie i ćwiczę kark.. pozostaje mi jeszcze dodać rozciąganie 3x w tygodniu i będzie git :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
24.02.2013r
Trening
Niedziela więc dziś bez treningu ;)

Dieta:

1posiłek: makaron durum 115g, łosoś pacyficzny gorbusza (dzwonki) 150g, pestki dyni 25g,
2posiłek: ryż brązowy długoziarnisty 150g, kurczak udko pieczone 300g, pestki dyni 50g, brokuły mrożone 150g,
3 posiłek: ryż brązowy długoziarnisty 130g, kurczak udko pieczone 300g, pestki dyni 25g, brokuły mrożone 100g,
4posiłek: makaron durum 145g, jajecznica z 4 jajek, pestki dyni 25g, pomidor.
W ciągu dnia- dwie pomarańcze.
Cena posiłków: ??
Suplemetancja
Rano: żeń-szeń 1tab, vita-min plus olimp 1tab, omega 3 olimp- 1tab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 922 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14235
rośniesz coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
I znów miałem trochę spraw do załatwiania ehh i ciężko prowadzić dziennik ;)
Nie rośne od niedawna podbiłem kcal ale nie mam za dużo czasu i wychodziło z dietą jak wychodziło ale już wróciłem do niej z podbitym bilansem.. jak trochę zarobie to kupie jakieś odżywki i myślę, że masy trochę przybędzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
06.03.2013r
Trening
Dziś trening mt.
Rozgrzewka- głównie w miejscu.
Uderzenia podbródkowe w powietrze.
Kolana proste.
Frontkicki.
Lowkicki i middle kicki z partnerem.
Rozciąganie
Walka z cieniem

Dziś był taki lżejszy trening głównie skupiliśmy się na technice. Stop techniki itd. Lekki trening nastawiony na technikę ponieważ wczoraj trening trwał prawie 3h a w poniedziałek coś około +2h tak samo :D

Dieta:
1posiłek: makaron durum 115g, kefir 400g, pestki dyni 25g,
W szkole: 2 kanapki zakupione w sklepiku.
2posiłek: kasza gryczana prażona 150g, kurczak udko pieczone 200g, pestki dyni 50g, mieszanka czerwonych warzyw-mrożonki 150g,
3 posiłek: ryż brązowy długoziarnisty 110g, kurczak udko gotowane 350g, pestki dyni 25g, kapusta kiszona 120g,
4posiłek: kasza gryczana prażona 120g, pierś z kurczaka 170g, brokuły mrożone 100g, odrobina pieczarek. pestki dyni 25g,
W ciągu dnia- pomarańcza, mandarynka
Cena posiłków: ??
Suplemetancja
Rano: żeń-szeń 1tab, omega 3 olimp- 1tab

Będę robił wpisy bez zdjęć posiłków bo obróbka zajmowała mi dużo czasu i ogólnie dużo babrania się z tym jest. Tak o wiele łatwiej będzie mi uzupełniać dziennik. Wracam już do dietki w 100% ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
07.03.2013r
Trening
Dziś trening bjj
Rozgrzewka głównie w biegu.
Balacha z gardy
Balacha z dosiadu
Klucz na rękę z dosiadu
Taka dziwna pozycje jakbym uciekał z gardy odsuwając się nogami..nogi trzymam na biodrach przeciwnika i trzymam jego ręce. Jedną rękę ściągam do siebie..jedną nogę kłade jakby na jego bark i wystrzeliwuję biodrami w górę a druga nogą zapinam trójkąt.
Taka sama pozycja jak wcześniej tylko, że wkręcam się jakby nogą na jego bark..potem jakby się unoszę i mam dźwignię.
Ucieczka z balachy z dosiadu.. trzymam swoją rękę drugą w pewnym momencie puszczam i spycham nogę przeciwnika automatycznie wypychając głowę i błokując nią jego nogę..potem się przekręcam i ląduje na przeciwniku.
Ucieczka z balachy- puszczam swoją rękę i zaczynam iść w bok i się przekręcać.
Technika zapinania duszenia z pleców. Rozłożona tak jakby na czynniki pierwsze żeby zwracać na wszystko uwagę.
Rozciąganie.

Dieta:
1posiłek: makaron durum 115g, jogurt naturalny 360h, pestki dyni 25g,
2posiłek: kasza gryczana prażona 130g, pierś z kurczaka smażona 170g, pestki dyni 50g, brokuły mrożone 100g,
3 posiłek: kasza gryczana prażona 150g, kurczak udko gotowane 300g, pestki dyni 25g, brokuły mrożone 100g,
4posiłek: makaron durum 80g, tuńczyk 170g, pestki dyni 15g,
W ciągu dnia- 2 pomarańcze, paczka ciastek( posiłek przedtreningowy tak jakby mi nie wyszedł i nie miałem czasu na przygotowanie jego to zjadłem paczkę ciastek i wypisałem dwa szejki) po treningu zjadłem posiłek tylko, że mniejszy. W czwartki wyjątkowo dość późno mam treningi więc zazwyczaj nie jadłem posiłku już po nim.), banan.
Cena posiłków: ??
Suplemetancja
Rano: żeń-szeń 1tab, omega 3 olimp- 1tab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
18.03.2013r
Trening
Trening zapasów:
Rozgrzewka: lekkie rozgrzanie i zabawa taka w berka..itp
części akrobatyczne: przewroty itp.
Powtórka techniki z tygodnia poprzedniego. Gdy ktoś złapie nas za nogę i wywróci obłamujemy go on napiera w jedną stronę..ręka łapiemy pod pachę i go przekręcamy lądując w dosiadzie.
zejście na dwie nogi..łapiemy przeciwnika.. wywracamy jakby pod bok trzymamy jego nogi rolujemy go przekręcamy się lądujemy w pozycji bocznej.. przejście do dosiadu.
Technika: gdy ktoś zejdzie nam do nóg obłamujemy go i wywracamy się z nim pod skos tak jakby lądując w pozycji bocznej.
to samo tylko z pozycji gdy nas już wywróci.
Walki 1.30min.

Dieta:

1posiłek: makaron durum 150g, kefir 400g, pestki dyni 25g,
2posiłek: ryż brązowy długoziarnisty 150g, kurczak udko pieczone ze skórą 300g, pestki dyni 50g, brokuły mrożone 100g,
3 posiłek: kasza gryczana prażona 150g, kurczak udko pieczone ze skóra 300g, pestki dyni 25g, brokuły mrożone 100g,
4posiłek: ryż biały długoziarnisty 40g, pierś z kurczaka 150g, brokuły mrożone 100g, pestki dyni 25g,
W ciągu dnia- pomarańcza,
Cena posiłków: ??
Suplemetancja
Rano: witaminy body-max plus 1tab, żeń-szeń 1tab, omega 3 olimp- 1tab,neo mag sport 1tab,
przed treningiem- beta alanina + kreta activlabu 10g,
po treningu:carbo sfd leucine 40g, bcaa hitec 10g,

Nie wiem co się dzieje ale jestem ledwo żywy ostatnio.. czuję się jak trup. Może to przetrenowanie.. najgorsze jest to, że jeśli tak będę musiał przestać trenować na jakiś czas..a dla mnie to coś niewyobrażalnego.. za bardzo w tym już siedzę.. chyba się uzależniłem i to w wysokim stopniu. Zwykle po takiej walce się rozgrzewałem dzisiaj nie miałem ochoty nawet walczyć! ;/ Już podczas robienia samej techniki miałem niechęć i ledwo co się podnosiłem z tej maty.. zauważyłem, że podczas robienia techniki łapie mnie taka niechęć i ogólnie cały czas się dziwnie czuję.. zobaczymy jutro jak to będzie.. Mam nadzieję, że nie jest to przetrenowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38694
A wysypiasz sie, chlopaku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
7-8h jakoś tak zazwyczaj śpię.. tylko w nocy się budzę albo nad ranem czasami.. przekręcę się na drugi bok i znów śpię ale sam fakt budzenia się jest denerwujący.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę + kickboxing

Następny temat

Ogólnorozwojowość

WHEY premium