SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MrSoon- Powoli do celu.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
Tak jak masz kolege w takiej firmie to moze cie wziasc jak osobe towarzyszaca nie wiem ;d popytaj lud

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38694
Powodzenia na rozmowie jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
To jest masowa rekrutacja dla osób uczących się i nie ale ogólnie dla uczących się więc nie ma co tu życzyć szczęścia. Dziś nic nie jadłem praktycznie.. wszystko się wydłużyło skm opóźniły..na trening poszedłem wracając..trener przyniósł mi strój.. tak inaczej bym nie poszedł. Od jutra wracam do wpisów ;) W poniedziałek na szkolenie a potem już na weekendy jazda do roboty. Kasa zawsze się przyda bo sytuacja nie jest ciekawa.. ledwo mam na treningi a weź tu sobie kup jakieś buty albo ubrania.. trzeba zarobić. Tą karte nie jest tak łatwo ogarnąć.. zresztą nie jest mi potrzebna. Ugadałem się z trenerem i dla niego będę pracował i nie musze płacić za treningi.


Zmieniony przez - MrNowy w dniu 2013-02-15 21:51:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
^ Spoko trener ;] czekam na wpisy

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
A w jakis sposob bedziesz pracowal? Fajny trener, wyrozumialy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Prawdopodobnie wrócę do robienia wpisów jak ktoś zagląda.

Dziennik treningowy nie jest po to by inni lizali ci tyłek tylko po to by mieć udokumentowane to jak ćwiczysz i obserwować progress.
Dlatego tym się kieruj a nie ilością odpowiedzi. Osoby które się tu wpisują motywują i to jest też ważne ale nie najważniejsze.

Trener zachował się w porządku. Trenuj ciężko i pamiętaj że robisz to dla siebie nie dla innych czy na pokaz. Powodzenia

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2013-02-16 05:56:33

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Wiem o co chodzi z tymi wpisami ale tak jak nikt nie zagląda i jeszcze się trochę sypie w życiu to się odechciewa :P ja tam praktycznie cały czas to samo jem itd ale dziennik dobra sprawa. Na komputerze zawsze robiłem kopie w wypadku jeśli kiedyś sfd by padło. trening jest dla mnie wszystkim więc trenować będę już chyba do końca życia :P

Póki co latał i rozwieszał plakaty,jakieś ulotki itd.. taka reklama a potem się zobaczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
Trenuj ciężko i pamiętaj że robisz to dla siebie nie dla innych czy na pokaz. Powodzenia . - No własnie odniose sie do tej odpowiedzi bo niektórzy przychodzą na trening siłowy na SW i nie trenują. Także zajmuja miejsce komuś lepszemu moim zdaniem. I to wk***ia.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
souljah21 ćwiczyć ma prawo każdy i nie tobie to oceniać. Każdy ma inne powody do trenowania i to normalne najważniejsze że idzie na trening i się rusza a nie grzeje tyłkiem fotel i chleje piwo.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Jeśli ktoś przychodzi i się stara to dobrze ale jeśli ktoś przychodzi i się obija to już mija się z celem ale to już jego sprawa. Przecież ja ciągle trenowałem i trenuję a tu dyskusja jakbym nic nie robił.. po prostu wpisów nie robiłem :P Wasze komentarze naprawdę mnie zmotywowały aby wrócić do dziennika. Wiem, że w głównej mierze on jest dla mnie ale jak ludzie się wpisują jest jakoś raźniej :D Wieczorkiem będzie już wpis ;) Wczoraj sobie coś w kfc podjadłem.. z 2 lata nic takiego nie jadłem haha :D jest chętka na więcej ale już wracam do normalnej diety bez podjadania ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę + kickboxing

Następny temat

Ogólnorozwojowość

WHEY premium