SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT MrSoon- Powoli do celu.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
13.12.2012r
Trening
Dziś trening bjj.
Rozgrzewka: głównie w biegu
Części akrobatyczne: przewroty,gwiazdy itp
Technika: z dołu w zapiętej gardzie przyciągamy nogami przeciwnika do siebie..jedną ręką łapiemy go za kark i ściągamy do siebie drugą łapiemy drugą rękę i też ściągamy ( najłatwiej złapać jak będzie chciał nas uderzyć) gdy mamy taką pozycję jedną nogę kładziemy na matę i się odsuwamy (wypychamy biodra) robiąc sobie miejsce i wkładamy tam nogę..drugą nogę kładziemy pod jego nogi i tak jakby haczymy go..jedna noga haczy druga jakby się unosi i przekręcamy przeciwnika lądując w dosiadzie
Druga technika: obrona przed tym. Jedną nogę dostawiamy do przeciwnika..jedną ręką odpychamy go a drugą wysuwamy z jego uścisku.
Mała rywalizacja na koniec: podział na dwie drużyny i różne biegi w przód,tył, na czworaka itp..przegrana drużyna robi pompki.
Po tym unosimy partnera łapiąc go za dwie nogi. 3 kroki idziemy z nim. zmieniamy stronę i tak przez całą sale.
Taczki potem taczki z wybiciem
30 wyskoków z przysiadu.
Rozciąganie.


Dieta:

1posiłek: makaron durum 100g, mintaj 100g,
2posiłek: kaczka udko pieczone ze skórą 250g, ryż brązowy długoziarnisty 100g, brokuły (biedronka) 100g, pestki dyni 20g,
3 posiłek: kurczak udka pieczone bez skróry 300g, ryż biały długoziarnisty 100g, warzywna mieszanka (biedronka) 100g,
4posiłek: chleb żytni ( sam piekłem) 350g, kurczak udka pieczone 200g, odrobina sałaty/papryki pestki dyni 75g,
Po treningu: 2 banany.
Cena posiłków: ??
Suplemetancja
Rano: gold omega 3 -1tab, żeń-szeń 1tab
Przed treningiem: kreatyna 4tab
Po treningu: kreatyna 4tab, bcaa 10g, Olimp 100% Natural Whey Protein Concentrate: 20g

Znalazłem jeszcze stare białko pod stołem:Olimp 100% Natural Whey Protein Concentrate z datą ważności do lutego 2013r to trzeba je zużyć. Trochę aminokwasów trochę to ma to dobre połączenie z moimi bcaa po treningowo jest. Mało tego zostało ale po co ma się marnować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
13.12.2012r
Trening
Dziś trening muay thai.
Rozgrzewka: głównie w biegu, bieg bokserski itp
Walka z cieniem (akcent na kolana,frontkicki,lowkicki)
Trening stacyjny: 1-lowkicki na tarczy, 2-frontkicki na worku 3- lowkicki z partnerem 4-kolana na worku. 2 takie obwody po 3minuty.
Rozciąganie.

Dziś był bardzo lekki trening w sumie przyszło łącznie 7 osób ( w tym dwójka dzieci po 9 lat). Z naszej grupy ze mną były 4 osoby..3( z tymi dziećmi) to można powiedzieć taka nowa grupa która przychodzi tylko w piątki. W czwartek było nas coś koło +16 O.o dużo osób po czwartkowym treningu nie przychodzi w piątek może dlatego, że na brazilijskim zawsze są ciężkie treningi albo wybiera się na imprezy..

Dieta:

1posiłek: makaron durum 100g, 4białka jaj, pestki dyni 25g,
2posiłek: tortilla (130g), pierś z kurczaka 300g, koncentrat pomidorowy, kapusta pekińska, cebula,papryka. pestki dyni 50g, (z tego wyszły 2 takie kebaby) CHEAT MEAL
3 posiłek: kurczak udko gotowane 350g, ryż biały długoziarnisty 100g, warzywna mieszanka (biedronka) 100g, pestki dyni 25g,
4posiłek: makaron durum 100g, 4białka jaj, pestki dyni 25g,
Cena posiłków: ??
Suplemetancja
Rano: gold omega 3 -1tab, żeń-szeń 1tab
Przed treningiem: kreatyna 4tab
Po treningu: kreatyna 4tab, bcaa 10g, Olimp 100% Natural Whey Protein Concentrate: 20g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
dobre..... jajka ? :P haha



no weź wp****** dwa żeńszenie na próbę

Zmieniony przez - dariusz222 w dniu 2012-12-15 22:06:51

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Dobre dobre tylko zdjęć nie chce mi się robić nowych bo zwykle jem pierw makaron a potem jajka a nikogo by nie interesował sam makaron na talerzu. Zwykle to je robię jak nic nie ma w domu albo nie chce mi się babrać z czymś innym.

Wezmę dwa żeń-szenie a potem będę latał cały dzień z sztywną fajką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
to co Ty wiagre kupiłeś ? znajdź se panienkę i będziesz nap*****lał i na treningu i po treningu nie wiem jak jak się nażre żeńszenia to idzie mi w ...powiedzmy agresje (ale nie, że chce kogoś lać tylko taki pozytywny agresor )

a ten by tylko dymał

Zmieniony przez - dariusz222 w dniu 2012-12-15 22:20:37

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
haha :D pozytywny agresor.
Może popróbuje zwiększyć dawki czystego żeń-szenia jeśli można go dostać bo nie widzę sensu walić dodatkowo jeszcze tego kompleksu witamin. Brałbym ten żeń-szeń olimpu + jakiś czysty żeń-szeń bez dodatków i zobaczyłbym jak to by wyglądało w wyższych porcjach bo w sumie moje dawki to taka połowa normy..przybliżona połowa normy ;) mi ogólnie się samopoczucie poprawiło i trochę libido wzrosło odkąd go stosuję i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
jak chcesz czysty żeńszeń to kup se na magicznyogród.pl - ale to musisz dobrze dawkować i mieć wagę - bo bez wagi może Cię wykręcić bardziej. poza tym jest żeńszeń i bez witamin w aptece wiadomo, że żeńszeń i tak nie będzie pobudzał gwałtownie jak kawa - bo to nie jest chwilowy przyplyw energi ta energia pojawia sie powoli więc nie czuć skoku jej. ale to jest dużo lepsza energia niż ta wywołana kofeiną. tylko trzeba ustalić sobie swoją dawkę

Zmieniony przez - dariusz222 w dniu 2012-12-15 22:39:19

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
15.12.2012r
Trening
Dziś sobota więc wolne od treningu.

Dieta:

1posiłek: makaron durum 100g, mintaj 100g, pestki dyni 25g,
2posiłek: kurczak udko gotowane 350g, ryż biały długoziarnisty 100g, warzywna mieszanka (biedronka) 100g, pestki dyni 50g,
3 posiłek: kurczak udko gotowane 350g, ziemniaki 450g, brokuły mrożone (biedronka) 100g, pestki dyni 25g,
4posiłek: pierś z kurczaka 300g, ryż brązowy długoziarnisty 100g(gotowany w curry), warzywna mieszanka (biedronka) 100g, pestki dyni 25g, odrobina pieczarek (zrobiłem w sumie takie roladki z piersi kurczaka w środku pieczarki)
Cena posiłków: ??
Suplemetancja
Rano: gold omega 3 -1tab, żeń-szeń 1tab, kreatyna 4tab.
Południe: kreatyna 4tab
30min przed spaniem: 2tab zma

Zapomniałem w paru ostatnich dniach dopisać do suplementacji zma.. zawsze biorę 2tabletki 30min przed spaniem. Odkąd doszło mi zma czyli od wtorku.

Zmieniony przez - MrNowy w dniu 2012-12-16 14:39:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A propos żeń-szenia mam pytanie. Czy można go brać codziennie całym rokiem czy należy robić sobie jakieś przerwy? Chodzi mi o to czy przy długotrwałym ciągłym przyjmowaniu organizm się nie "przyzwyczaja" i efekty są słabsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Nie mam pojęcia szczerze mówiąc. Ja bym tam i brał cały rok jeśli zajdzie taka potrzeba ewentualnie po prostu zwiększył dawki które mieszczą się w normie. Póki co krótko go biorę ale planuję dokupić "sam wyciąg z żeń-szenia" bez żadnych kompleksów witamin i jeśli się skończy paczka tego to zacznę brać ten czysty żeń-szeń z witaminami olimpu. W sumie to nie jest kreatyna, że trzeba bawić się w fazy nasycenia itp myślę, że to działa bardziej na podstawie zielonej herbaty przecież to też roślina. Zieloną można pić i codziennie profilaktycznie dla zdrowia to dlaczego tego by nie brać w stałych dawkach ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę + kickboxing

Następny temat

Ogólnorozwojowość

WHEY premium