SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Moni: pole dance i siłownia

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Uginanie ramion stojąc nie jest izolowanym ćwiczeniem. Poza tym 6 powtórzeń to całkiem niezły zakres, więc nie ma problemu.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 957
Wczoraj treningowo było ciężko, ponieważ z braku czasu musiałam rano wcisnąć pole dance a wieczorem siłownię. W dodatku od tego tygodnia dorzucam trzeci trening pole dance, więc zobaczymy jak będzie z regeneracją. Na razie nie miałam problemu, jeśli pilnowałam ile śpię (a potrzebuję więcej niż 7h, najlepiej 9).

Goblet squat 4s
12x16kg / 10x20kg / 10x20kg / 10x20kg
HT 4s
8x60kg
Podciąganie na drążku
2x4
Ściąganie drążka do klatki 3s
10x35kg
WL 3s
8x20kg
Prostowanie tricepsa zza głowy siedząc 2s
12x4kg na stronę
Face pull z gumą
3x15
Spięcia brzucha na ławce skośnej
2x10
Single arm sit-up 2s
12x 4kg


Zmieniony przez - Mominator w dniu 2023-02-02 00:00:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Z tym spaniem mam tak samo. Jak więcej biegam to śpię jak głupia, 9h musi być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 77 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2360
Zazdroszczę ja nie pamietam kiedy przespałam ciągiem dłużej niż 4 h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 957
Glodzilla
Zazdroszczę ja nie pamietam kiedy przespałam ciągiem dłużej niż 4 h


jak udaje Ci się funkcjonować po 4h snu? Odsypiasz po jakimś czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3369 Napisanych postów 4366 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108333
Jak moja corka byla mala, tak do okolo 3 roku zycia (teraz ma 12 lat) to nie przespalam zadnej calej nocy ciagiem, tylko wlasnie tak z pobudkami, podobnie mialam ze bylo ciagiem ze 4 godziny snu :)

Poza tym to u mnie srednio wychodzilo i wciaz wychodzi z 6-7 godzin snu, wiecej to luksus i rzadkosc, ale mnie tyle wystarcza do w miare dobrej regeneracji, pewnie wiecej byloby lepiej, ale jest jak jest, troche tez kwestia adaptacji :)


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 02.02.2023 13:05:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607839
Madzia kwestia indywidualna, ludzie mają różne zapotrzebowanie na sen. Ja po 6h czuję się koszmarnie i ciężko wogóle funkcjonować, nie mówiąc o treningu. 7h to minimum a najlepiej 8h, przy ciężkich treningach nawet 9h ale na tyle niestety nie mam czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3369 Napisanych postów 4366 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108333
No wiem ze indywidualna, ja nawet jakbym chciala dluzej spac niz te 6-7 godzin to nie mam mozliwosci zyciowych, w weekend jak nie mam pracy to dluzej moge pospac, ale na tygodniu to no way. Wiec tu zycie mnie zmusilo do pewnych adaptacji :)


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 02.02.2023 14:58:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 957
Ja sama nie mam dzieci wiec nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak dużo czasu zajmują, ale na pewno staram się ucinać wszystkie wieczorne bezsensowne oglądanie instagrama czy YT. Jak tego nie robię to właśnie kończy się tym, ze śpię po 5-6h i jestem zombie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3369 Napisanych postów 4366 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108333
No ja wstaje o 6 rano, praca, trening, jestem w domu ok 20, musze rodzinnie troche pozyc, z corka pogadac, i dopiero jak ona idzie spac o 22 okolo to mam czxasu troche dla siebie, np zrobic jedzenie na kolejny dzien, ide spac okolo 23.30-24 :)
Jak mam dzien nietreningowy to jest troche lepiej, bo w domu jestem okolo 17-30-18, wiec kupa czasu, hehe, i w weekend tez wiecej czasu jak pracy nie mam, ale na ogladanie netflixa czy inne glupoty tez warto znalezc czas zeby nie bylo tylko zycia pod jakis rezim praca-treming, bo zwariowac mozna. Wiec tak to wyglada :) Ale ja po 6 godzinach snu to jestem wlasciwie na chodzie, treningowo tez ok wszystko wchodzi, gorzej jak jest kilka dni ponizej 6 gidzin, to juz jest ciezko :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DR Orka

Następny temat

Jak dołączyć do planu treningowego wzmacnianie mięśni rąk?

WHEY premium