SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/DŻ - Flourish

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Oliwę dolewam do zielska Bardzo rzadko smażę, bo nigdy nie potrafię upilnować. Wolę mięcho upiec A olej kokosowy moje kubki smakowe poznały... I już za nim tęsknią Ino skończyła mi się butla ostatnio - pewnie dlatego, że go wyjadałam łyżką A Pani w sklepie bio ma mi sprowadzić wielki słój. Dlatego chwilowo wciągam samą oliwę. bleh.

Edit.
Ale poczytałam o klarowaniu masła, bo tak szczerze - nie przypuszczałam, że można to zrobić samemu. Chyba dzisiaj dodam to do czynności na liście "must do"

Zmieniony przez - Flourish w dniu 2012-08-04 06:48:02

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
ja właśnie wykonałam pierwszy raz w życiu dumnie brzmiąca czynność klarowania masła najważniejsze jest przecież, żeby rozwijać się harmonijnie wystarczy podgrzewać masło i zbierać to, co pływa

btw, jestem pod wrażeniem Twoich ciężarów, muszę się wczytać co Ty jesz

make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
O... to skoro już tu jesteś zdradź mi przepis jak robiłaś, bo znalazłam kilka metod. Dolewałaś wody do masła, czy samo jak jest?

A co do ciężarów - wczoraj w tv mówili, że wchodzimy w erę genetycznie modyfikowanych sportowców. Muszę poważnie porozmawiać z rodzicami Albo to przez te, kurczaki, które wciągałam przez całe życie

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Dzięki make Zrobiłam jak w przepisie, ale przegięłam z wielkością gara jak na jedną kostkę masła, więc przy oddzielaniu musiałam się posiłkować sitkiem i gazą Ale wyszło. Jutro przetestujemy smaka

Spowiedź:
Biegomarsz po górach 1h 34min. Trasa taka sama jak ostatnio ino bez psa. Po różnicy czasu widzę, że bestia obwąchiwaniem wszystkiego spowolniła mnie o całe 26 minut Wróciłam dzisiaj nieporównywalnie bardziej zmęczona. Następnym razem wezmę ze sobą GPSa żeby wiedzieć jaki to dystans i jaka jest różnica wysokości.
Oprócz tego pompki, brzuchy, podciągnięcia w terenie. Nie wiem ile zrobiłam. Odcięło mi myślenie

Miska:
Musiałam się wspomóc prochem, bo nie mogłam dobić białka. Do obiadu poniosło mnie z ilością mięcha... Ale po bieganiu byłam wygłodniałym drapieżcą- mięsożercą. W bilans się zmieściłam Jeszcze kolacja przede mną, ale będzie jak w rozpisce. Już przygotowana

Warzywa: Brokuł, kalafior, papryka czerwona, pomidor, rzodkiewka, roszponka

Suple: Omega 3 gold x2





Jutro dzień ważenia i mierzenia. Trochę mam pietra, bo już pewnie woda, która ze mnie miała zejść - zeszła i spektakularnych różnic nie będzie Ale jak to w Ladiesowym Vademecum wiedzy podręcznej jest zapisane - cierpliwie czekamy na efekty

Zmieniony przez - Flourish w dniu 2012-08-04 18:03:22

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3584
No lasencja, nieźle tu żelastwem rzuczasz włączam opcję kibicowania pozdroofki

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że wymaga czasu- czas i tak upłynie...
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_ułożeniu_diety_i_treningu-t870167.html
Siła jest kobietą! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Z samego rana sprawozdanie z pomiarów. Poleciała waga i cyce. Jak tak dalej pójdzie, to cały biust mi zassie.
Od talii w dół bez zmian



Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Obli kiedyś w takim momencie napisała mi, że w przyszłym tygodniu poleci dół, i tak też było Czarodziejka

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7179
ładne spadeczki a o cycki to powinny się martwić, laski jak ja będzie ładnie

make_yourself_proud/rekomp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Ważne, ze organizm reaguje, a że raz tak, raz inaczej nie poradzisz. I nie rozkminiaj, w tym żadnej reguły nie ma, raz Ci będzie lecieć góra, raz dół, a czasem waga w jedną, a obwody w drugą mańkę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja-jak zacząć?

Następny temat

W pogoni za mięśniami/ Violette inaczej niż rówieśniczki

WHEY premium