SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/DŻ - Flourish

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę wpadać. Ciężary konkret Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4651
Wow, zazdroszcze i gratuluje pierwszych kotow za plotem bede wpadac czesto bo mamy podobny wzrost, wage i wymiary! moze cos odgapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
No dzisiaj to mi ewidentnie z treningiem nie poszło... Wybrałam się rano pobiegać, bo w końcu rześkie powietrze po deszczu, a nie skwar >30 stopni. Ale oczywiście jak już zaczęłam biec, to musiało wyleźć słońce i sauna zrobiła się w 2 minuty. Powietrze gęste od pary skutecznie wywoływało dramatyczne wciąganie powietrza zarówno nosem, jak i ustami stąd też taki szałowy wynik średnio 5min 40 sec na km.

Po południu nie odpuściłam - siłka! Dziarskim krokiem prawie w podskokach osiągnęłam punkt lokalizacyjny siłowni i... pocałowałam klamkę. Dzisiaj zamknięta Pełna determinacji przebrałam się i zrobiłam trochu ćwiczeń na placu zabaw. Obciążenie - dvpa własna, więc generalnie ciężko Pomijając fakt, że wyglądałam śmiesznie pomiędzy małymi bajtlami bawiącymi się w berka, to i tak dopadła mnie nawałnica i przemokłam do suchej nitki zanim sprintem o prędkości porównywalnej do Bolta dotarłam do domu... Tak... To ewidentnie nie był dzień dobry na trening. Mówiły mi o tym wszystkie znaki na niebie i ziemi, a ja i tak nie chciałam słuchać

Pełna pokory do sił natury robię poniżej zrzut z moich całodziennych wyczynów.
I dodatkowo dwie miski na środę i czwartek do oceny. Strasznie ciężko mi dobić węgle w tej jadłospisowej układance. Białko i tłuszcze wypełniam w 3 sekundy, a potem się głowię, gdzie tu ciąć








Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Faktycznie robisz K2E czy zwykłe podciąganie kolan do brzucha?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
W pierwszej serii dałam rade zrobić 10 do łokcia. 2 i 3 seria do Chest. Se zmodyfikowałam, bo bandzioch piekł i łapy na drążku już nie trzymały.

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No to git

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Eloł.
Dzisiaj sobie odbiłam wczorajszą zamkniętą siłownię. Wprawdzie cały dzień w biegu, więc oprócz rozgrzewki na koniec nie wyrobiłam się z żadnymi aerobami. Ale już od środy wracam do regularnego życia, więc będzie tak jak ma być. Dzisiaj jakoś moc w plecach czułam. Ale nie chciałam aż tak bardzo podbijać maxów, bo potem jakbym na następnym treningu nie mogła do tego ciężaru dobić, to czułabym się... sfrustrowana
A po wczorajszych pompkach mam zakwas pod pachami

Dziołchy... Jak zrobić żeby załączane pliki wklejały się w miejscu gdzie ja chcę, a nie na końcu posta?



Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzucasz na jakiegoś hosta np. imageshack.us / fotozrzut.pl / photobucket.com albo inny i wklejasz bezpośredni link pomiędzy znaczniki [img ] [/img ] tylko bez spacji pomiędzy "g" a nawiasem (opcja wstaw obraz).

Zmieniony przez - Neysha w dniu 2012-07-30 14:10:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
wklejasz je normalnie, potem edytujesz post i wycinasz adres do obrazka i wklejasz tam gdzie go chcesz mieć

ładne ciężary

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-07-30 14:19:58

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Dzięki za podpowiedź. Oba sposoby działają, ale przy wersji unknovvn nie trzeba się boksować z dodatkowymi portalami. sprytne

A co do ciężarów - jeszcze się z niektórymi macam Nie mogę się wyczuć na wolnych, bo jak człekiem zachwieje, to ino sru...

Zmieniony przez - Flourish w dniu 2012-07-30 14:24:55

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja-jak zacząć?

Następny temat

W pogoni za mięśniami/ Violette inaczej niż rówieśniczki

WHEY premium