SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA WIELKA EKSPLOZJA S.A.W

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Co do chwytu to raczej przy tym ćwiczeniu jest własnie taki jak na filmie,poprostu jest dla mnie wygodny ,przy wyciskaniu sztangi i przy francuskim wyciskaniu.Chociaz jest może metodycznie niewłasciwy ,ale dla mnie ok.

Co do studniówki ,fajno pobawiłem się ,zjadłem parę zrazikłów i do domu .
Dzisiaj wykonywałem klatkę i barki trening super,co do wymiarów o których miałem pisać to zwiększyły sie o 2-3 mm dlatego nie piszę , ale siła rosnie z treningu na trening.Jestem bardzo zadowolony z cyklu który wykonuje na S.A.Wie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Dzisiejszy dzień okazał się pełen wrażeń. Na zaproszenie p.Prezydenta Miasta Torunia przyjechałem na rozdanie stypendium sportowego. Moje dotychczasowe osiągnięcia na arenie kulturystycznej w kraju i zagranicą znalazły uznanie władz miasta Torunia. Znalazłem się w nielicznym bo 13-osobowym gronie stypendystów w kategori senior. Stypendium jest przyznawane na cały rok kalendarzowy ,co bardzo mnie cieszy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Dzisiaj zakończyłem etap nazwę go wprowadzający i budujący masę mięśniową. Przypomnę że zaczynałem etap z wagą 90 kg i obwodem bicepsa 44,5 cm ,po 4 tygodniach i wykonaniu jedynie 16 treningów moja waga spadła do 88 kg a biceps zwiększył się o dobre 1,5 cm czyli 46 cm.
Stosowałem na trening trzy pełne miarki produktu S.A.W ,działanie odczuwałem po 10-15 minutach. Z treningu na trening czułem się silniejszy co zauważyłem na dźwiganych ciężarach. Przez cały okres stosowania odczuwałem silne pobudzenie i chęci do treningu. Miałem określić w którym tygodniu odczuwałem najlepsze działanie , mam wrażenie że to był 2-3 tydzień.
Teraz pełen optymizmu jestem skupiony na poniedziałkowym treningu ,który rozpocznie nowy etap w treningach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
wczoraj wykonałem trening ud... oto krótka fotorelacja







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4744
Gratuluje stypendium ale przecież za darmo takiego nie dają więc gratuluje wykonanej pracy (ciekawe ile i przy okazji widze ze przysiad robiłe za nisko . Ile kg jest na sztandze ?O.o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Na sztandze grosze,
Przysiady zawsze robię bardzo nisko ,az pośladki trzaskają
A stypendium 100,000,00$

Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2012-02-10 20:56:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4744
100,00,00 ale chyba na stare złote a nie $ hehe przyrostów życzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
oczywiście wszystko było dla śmiechu $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Dzień 1
m. klatki piersiowej
3 x 12 - wyciskanie sztangielek na ławce dodatniej
4 x 10 – wyciskanie wąsko na ławce dodatniej
4 x 12 – przenoszenie sztangielki leżąc głową w dół
4 x 8+6 – wyciskanie sztangielek + rozpiętki na ławce dodatniej
Bicepsy
4 x 15 – zginanie przedramion z sztangielkami jednocześnie siedząc
4 x 10 – zginanie przedramion z sztangą prostą
4 x 12 – zginanie przedramienia z linką dolnego wyciągu
Aeroby
30 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
Przemku jaki rozstaw rak jest w wyciskaniu wasko na lawce dodatniej. I dlaczego robisz to cwiczenie odrazu po wyciskaniu sztangielek na dodatnim? Zmieniasz kat laweczki? czy moze inaczej prowadzisz lokcie przy wyciskaniu? Plaskiej lawki nie robisz wcale? Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aminokwasy w mass xxl

Następny temat

Liba DT (Budujemy Mase i Siłe)

WHEY premium