SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA WIELKA EKSPLOZJA S.A.W

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 182 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1230
Mega ramię, ile aktualnie masz w obwodzie? 47 będzie? Naprawdę szacunek podziwiam Cię :) Od dzisiaj zacząłem cykl na Sawie i CM3 i robiłem trening klatki,bicepsa,przedramienia i brzucha. Łapy to mi dosłownie rozrywało klatka też fajnie spuchła i przedramie masakra :D:D Brałem Sawa już w pazdzierniku i miałem strasznie szybki wzrost siły po nim, rosła mi z treningu na trening + do tego monohydrat innej firmy. Ogólnie zdecydowałem się go znowu kupić po tym jak śledzę Twój temat i ogółem nie brałem chyba jeszcze mocniejszego suplementu niż właśnie Saw.Zobaczymy jak to dalej będzie. Pozdrawiam Cię Przemku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Boyka1991Wszysko zależy jaka kreatynę stosujesz?Osobiście od długiego czasu nie stosuje monohydratu gdyż bardzo mie podlewa,chociaz potrafiłem zrobić parę cm w bicepsie i ze 7-8 kg ale wtedy mam oczy jak chińczyk a sylwetka pozostawia wiele do życzenia.Wtedy robiłem 2 miesiące przerwy,ale juz zrezygnowałem ze stosowania monohydratu no chyba że śladowe ilości znajdują sie w jakim suplemencie czy odżywce przedtreningowej ale z zasady unikam tego składnika.Natomiast co cię może zdziwi co do stosowania CM3 nie robie żadnych przerw biorę zawsze przez cały rok,po co mam robic nasycenie i potem po cyklu odpuszczać na kilkanaście tygodni i znowu robic nasycenie, wole być ciagle nasycony i na tzw cyklu,a mam wrażenie ,ze to ciągle działa.ale to moje zdanie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 571 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7442
Przy takiej stalej suplementacji np cm3, bialko, carbo, bcaa nie boisz sie, ze eksploduje Ci watroba ?
No i inne pytanie, jak z suplementacja SAWa ?
Na ile przed treningiem i na ile po jedzeniu zazywasz ?

Pomoglem w jakis sposob ? Daj soga :)

mtzwrn - road to rippedbody / aktualnie: IF:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_mtzwrn__road_to_ripped_body-t1122992.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
PatrolRnR pewnie tak będzie........Klatka ,biceps to moje ulubione połączenie.Osobiście na SAWie tak siła mi rosła ,że musiałem uważac z ciężarami bo byłem bliski poważnych kontuzji i poprostu musiałem odpuszczac ciężar.Faktycznie mieśnie rozrywa,pobudzenie na treningu bomba az ciarki przechodzą po ciele .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
mtzwrn to jest normalna suplementacja sportowa,która stosują lekkoatleci ,pływacy,kulturyści ,w kazdej dyscyplinie sportowej od poziomu amatorskiego do bardziej profesjonalnego .....Psiłki spożywam godzine przed treningiem a SAWa 15 minut przed rozgrzewką.

Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2012-04-23 22:20:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
moje suple przed i po

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Zaraz ...posiłek . i na trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 571 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7442
Hehhe, moje suple wygladaja podobnie ! :)
No i mam pytanie ktore mnie nurtuje, na klate, ile robisz cw wyciskajacych a ile rozciagajacych i w jakich seriach one sa robione ?
Bo jak Twoj przydomek mowi, interesuje Cie DEFINICJA, wiec chcialbym zobaczyc jak DEFINIUJA ta profesjonalisci :)

Pomoglem w jakis sposob ? Daj soga :)

mtzwrn - road to rippedbody / aktualnie: IF:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_mtzwrn__road_to_ripped_body-t1122992.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Juz jestem po rozgrzewce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Pozdrawiam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aminokwasy w mass xxl

Następny temat

Liba DT (Budujemy Mase i Siłe)

WHEY premium