SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA WIELKA EKSPLOZJA S.A.W

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 208
wyczytałem o Carnotrixie i CM3 ciekawi mnie czy ciągle pan stosuje bo wiem ,że kreatyne sie odstawia,,,a czy stosuje pan jeszcze białka po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Carnotrix i CM3 będę stosował do końca jak i AAKG MEGA HARDCORE,MAINO 4500,BCAA POWDER również stosuje CLENBUREXIN ,co do Biłka (ISLOATE 100) Własnie odstawiłem....................BCAA POWDER stosuje rano przed i po treningu,przed każdym posiłkiem AMINO 4500,CM3 rano przed i po treningu,CARNOTRIC AAKG MH przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 84
Ile na kila dni przed zawodami wypijacie wody i własciwwie kiedy sie ja odstawia ,ja aktualnie redukuje wage i jestem ciekawy jak to byłoby gdybym zaczał pic tyle wody?Na chłopski rozum waga napewno podskoczy tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Ja pije jakies 10-12 dni od 8 do 10 litrów wody,jest to trudny męczący okres.Czy przytyłbys jak zaczniesz pic wode ,,,,nie waga może skoczyc lekko 05kg może 1 kg ale po 2 dni juz bęzie niższa,ale czy masz pić 10 litrów wody nie przygotowując się do zawodów ...nie wystarczy ok 4 litrów. Możesz sobie spróbowac pic wode i kilka dni i potem ograniczyc i porównac sylwetke ,powinna byc widoczna zmiana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Wczoraj ostatnie aeroby,trening klatki,barków,kapturów,łydek , brzucha.Dzisiaj o 17 plecy biceps triceps i odpoczynek....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 84
Dzięki będę pił więcej tej wody,bo wypijałem może 1 l dzienni a to chyba za mało ,dlaczego ostatni trening juz dzisiaj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
Powodzenia Przemek będę tzrymał kciuki za ciebie !!!

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Jeden litr wody dziennie to bardzo mało ,szczególnie że trenujesz,ciało podczas przygotowań do zawodów poddawane jest naprawdę ciezkim treningom i restrykcyjnej diecie ,te dni sa potrzebne aby mięśnie i ciało odpoczęły ,gdyz podczas zawodów dostana nieźle w kość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Trzymaj mocno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 84
Odpoczywaj trzymam kciuki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aminokwasy w mass xxl

Następny temat

Liba DT (Budujemy Mase i Siłe)

WHEY premium