SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA WIELKA EKSPLOZJA S.A.W

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
bobbbb.dietę trzymam i nie zmieniam jest taka sama jak opisywałem na poprzednich stronach,6 posiłków lekko solę lekko pieprzę .sylwetka się poprawia i myśle ,że jest ok.dzisiaj waga wskazała 81kg i będę ją utrzymywał na waryfikacjach musi być do 78.5,więc odpuszcze wode i sól i powinno byc dobrze ,sylwetka na węglach o niebo lepsza niż na tłuszczach .będę startował w eliminacjach do Arnold Classic w Madrycie i mam zamiar wystartować w zawodach oczywiście wszystko odbędzie sie w Strzegomiu,zawody i kwalifikacje.Co do Beta-Alaniny jest ok z tym że stosuje większe dawki,polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
xmejux-Aeroby wykonuje zawsze na masie przynajmniej 3 razy po 25-30 min.Mięśnie są bardziej (dotlenione )zdecydowanie lepiej reagują na treningu i prezencja ich jest o niebo lepsza,aeroby powoduja lepszy trabsport składników odżywczych do mięsni.Antykataboliki stosuje zawsze i tez tak zalecam.Ja aktualnie aeroby wykonuje przed pierwszym posiłkiem i jestem bardzo zadowolnony na reakcje organizmu a co za tym idzie z sylwetki.Jeżeli wykonujesz aeroby po treningu siłowym wypij Carbo z Kreatyną a po aerobach WPC,po posiłku na pewno nie musisz martwic sie o mięsnie ,ale przed pierwszym posiłkiem trzeba mięśnie zabezpieczyć solidną porcją antykatabolików.Co do aerobów po pierwszym posiłku odpuściłbym Carbo i tak dopasowałbym aeroby aby za jakies 15 minut przypadł ci kolejny posiłek , tak byłoby najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
a np robienie cardio w dni nietreningowe gdzieś tam w środku dnia?
Na początek 2 razy w tygodniu po 20-25 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Pewnie ,że można ,ale po treningu siłowym to by była lepsza opcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
jeszcze zobaczę jak to będzie Ale jęsli po siłowym to mówisz po siłowym carbo +kreatyna potem aeroby i po tym WPC? A ldaczego taki rozdział?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Dzisiaj mam kiepski dzień.Zawsze po treningu siłowy wypijam carbo ,biorę .CM3, i BCAA POWDER,pierwszą rzecza i najważniejsza jest przjęcie węglowodanów.Białko po 20 minutach lub po aerobach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
dobra, dzięki Przemek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
dzisiaj wtorek
standardowo od 6.06 do 7.06 aeroby
na 8.00 do pracy
samopoczucie w pracy nienajlepsze
popołudniu trening
16.00 porcja suplementów
pare minut później posiłek 75 g ryżu 200 g piersi i na 17.00 na siłownie na trening
wykonałem barki kaptury czworogłowy uda i brzuch
barki
podciąganie sztangi prostej wzdłuż tułowia 4x15
unoszenie hantli w opadzie tułowia 4x15
wyciskanie hantli 4x10
unoszenie hantli przodem + bokiem 4x10+10
unoszenie hantla bokiem w podporze 2x15
czworoboczny
szrugsy sztangą 4x20
szrugsy hantlami 4x20
czworogłowy
wyprosty ud na maszynie siedząc 3x20
wypychanie na sównicy 4x30
przysiady ze sztanga z przodu 4x12
wykroki 3x15
wchodzenie na ławkę 3x20
brzuch
unoszenie ud w podporze na przedramionach 4x30
skłony tułowia na ławeczce 4x30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 208
dwa treningi dziennie ,praca kiedy odpoczywasz i jak forma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Na odpoczynek teraz nie ma czasu,forma trudno jest oceniać samego siebie ale okaże się za 9 dni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aminokwasy w mass xxl

Następny temat

Liba DT (Budujemy Mase i Siłe)

WHEY premium