SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA WIELKA EKSPLOZJA S.A.W

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Tak kreatyne w kapsach razem z Carnotrixem przed posiłkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
Cześć Przemo co u Was słychać?Widzę że tyrasz już na nowej siłce.Jak oceniasz Twoje przygotowania na jesienne zawody?Mam pytanko kolea robi redukcje i chce kupić BCAA,HMB,CM3 ispalacz tłuszczu,co o tym sądzisz czy może coś zmienić ma?Pozdrowienia dla Ciebie i Twoich Kobiet

Zmieniony przez - trojan2332 w dniu 2012-07-03 00:04:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Bardzo dobże mała rośnie jak na drożdżach ,Tyram własnie zacząłęm przygotowania do jesieni.Siłka ok jak przyjedziesz to zrobimy trening.Ja tam nie jestem od ocen tylko sędziowie,ale jest ok waga w poniedziałek rano 90 kg więc muszę zwalić ponad 11kg.Co sądzę o produjtach podczas redukcji stosuje takie same dorzucam Clenburexin i Carnotrix może jeszcze odżyweczka po treningu Isolate 100.U ciebie jak ze zdrowiem ..trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
A u mnie coraz lepiej myślę że za miesiąc zacznę pomału trenować,chcę zacząć od prostych ćwiczeń z wykożystaniem wasnej masy a potem stopniowo wprowadzać ciężary i tutaj będe potrzebował Twojej pomocy z podpasowaniem ćwiczeń z uwagą na odcinnek lędzwiowy.Mam nadzieje że uda mi się zorganizować czas bo w tym roku to sam widziałeś urwanie glowy mialem ale wszystko się udało tylko powrót był do bani w Belgii szyba przednia mi pękła a na kanale sztorm bujało że chooooch.Stary trzymaj tak dalej a następnym razem chcę zobaczyć puchar z MŚ.Pozdrawiam


Zmieniony przez - trojan2332 w dniu 2012-07-03 23:56:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Rafał to nie jest takie proste jak myslisz.
Jak zaczniesz treningi daj znać coś poradzimy.

Dzisiaj dzień wolny od treningu,więc wyjechałem na zakupy do Grudziądza .
Spacerując uliczkami tego pięknego miasta odwiedziłem Vitamin Shop Tomka Lecha.Sklep położony w świetnym ponkcie dobrze widoczny i wyśmienicie zaopatrzony,dodam od siebie... bardzo profesjonalna i miła obsługa ,zostałem poczęstowany pysznym batonem Treca i usłyszem pare ciekawostek ze świata kulturystyki.Tomak przygotowuje się do zawodów z cyklu Arnold Classic Eurpe i prezentuje wysoką formę ,mięsnie wielkie i pękate..oby tak dalej .Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 208
1. wyciskanie sztangi na płaskiej 5s
2. hantle skos 4s
3. rozpiętki 3s
4. przenosy 3s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 208
Co sadzisz o tym treningu na klatkę to moja słaba partia , mile widziane wskazówki ,trening na masę.
1. wyciskanie sztangi na płaskiej 5s x 15
2. hantle skos 4s 10
3. rozpiętki 3s 15
4. przenosy 3s 12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
W pierwszym ćwiczeniu wykonałbym 4sx10 w trzecim 3x12 tak ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 208
Dzieki za podpowiedź łAŁ ile supli w tym sklepie na jakiej ulicy ten sklap się znajduje Panowie widac nie odpuszcają .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aminokwasy w mass xxl

Następny temat

Liba DT (Budujemy Mase i Siłe)

WHEY premium