SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czym zastapic podciaganie na drazku?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wlasnie czym ? robie cykliczne 5 cykl teraz i jest podciaganie na drazku a ja nie mam takowego. Powiedzcie czym mozna to zastopic oprocz wioslowania sztanga w opadzie bo to jest nastepne cwiczenie po drazku. Daje sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754783
Podciąganie na drążku jest jednym z podstawowych ćwiczeń złożonych i wielostawowych, które pomaga kształtować nie tylko mięśnie pleców, ale również ramiona, czy brzuch. Pracuje więc wiele elementów naszego ciała. Aby wprowadzić ćwiczenia, które zastąpią podciąganie w identycznym stopniu, to niestety nie jesteśmy w stanie tego zrobić. W każdym innym ćwiczeniu będą pracowały inne mięśnie pleców. Nie ma identycznych ćwiczeń, którymi możemy zastąpić podciąganie na drążku.

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się na dobrą siłownię i trenowanie na niej. W domu niestety nie jesteś w stanie przełamać pewnego limitu. W domu nigdy nie złożysz takiego sprzętu, żeby zaskakiwać odpowiednio mięśnie i stymulować je do wzrostu. Widać to np. w obecnej sytuacji, kiedy to nie ma w domu drążka do podciągania. Jeżeli chcesz poważnie myśleć o efektach, to takie rozwiązanie będzie najlepsze.

Jeżeli jednak nadal chcesz trenować w domu, to pozostaje zakup drążka i przymocowanie go w odpowiedni sposób. Tak, aby był bardzo stabilny i bezpieczny. Do tego czasu nie pozostaje Ci nic innego jak wykonywanie innych ćwiczeń np.:

- martwy ciąg,
- martwy ciąg sumo,
- martwy ciąg rumuński,
- wiosłowanie sztangą podchwyt/nachwyt,
- wiosłowanie hantlem,
- wiosłowanie sztangielkami.

Możliwości jest wiele i na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zapraszam do atlasu ćwiczeń: http://www.kulturystyka.pl/atlas/.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Polecam zakupic drazek rozporowy i sie na nim podciagac, nie dosc ze domowa silownia jest uboga to jeszcze chcesz ja okrajać ?
Chlopaki nie wymagajcie cudow np. podciaganie na drazku mozna zastapic alternatywnym cwiczeniem na maszynie lub wyciagu, wolne ciezary beda dzialaly na inne partie miesniowe , a przynajmniej inaczej je pobudzaly.
Nie da sie kompleksowo cwiczyc bez podstawowoych przyzadow.


Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Ściąganiem drążka górnego wyciągu! Pewnie masz




Tekst tygodnia - z poczty moderatorskiej :)
"dlaczego naryszylem i czym dziadzial nierozumie !!!"
------------------------------
Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no a wioslowanie - scoganiem drazka wyciagu dolnego. chyba nie powiesz ze nie masz

ŁDZ & WAWA UTD. (faku & tribal) SPAM GANG JŁ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jak nie mozna niczym zastapic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co to jest ten drazek rozporowy ? Gdzie go kupic ? bo ja znam tylko rozporowe ale kołki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
taki rozporowy bedzie w kazdym sklepie typu sportowy nieraz nawet w hipermarketach

ŁDZ & WAWA UTD. (faku & tribal) SPAM GANG JŁ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
może spróbuj wiosłowanie jednorącz w opadzie tłowia, albo wiosłowanie pod ławeczką.

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlsanie sie podciagam na drazku rozporowym, niezla rzecz

pierwszy inwalida rzeczpospolitej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm tylko ciekawe gdzie ja zrobie dziure w scianie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra daje sogi. łapcie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pas wyszczuplający!!!???

Następny temat

mięśnie brzucha - proszę o radę

WHEY premium