SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czym zastapic podciaganie na drazku?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drazek rozporowy montuje sie we framudze, nie robi sie zadnych dziur w scianach

pierwszy inwalida rzeczpospolitej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


popatrz na mój drążek, zrobiłem go z 8 lat temu ze styla od łopaty i kawałka płaskownika odpowiednio powyginanego i przykręconego do futryny śrubkami M6. Zanim zaczołem ćwiczyć używałem go czasami ale tera o już go całkowicie olałem bo poprostu jest za wąski i daje sie na nim tylko ćwiczyć podciągania w wąskim i średnim rozstawie dłoni a na siłowni w piwnicy mam drążek i wyciąg full wypas.

"Massa ponad wszystko"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
no wlasnie dobrze ze inzynier poruszyl ten temat ,taki drazek rozporowy dobry jest dla raczej mlodszych uzytkownikow , bo szeroki rozstaw rak odpada ,chyba ze wybijecie lokciami dziury w futrynie


Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Teraz na siłce mam taki drązek, ma gdzies 120 cm długości, odejmowany jest od mocowań. Zamocowany na 4 kołkach rozporowych. Nógłbys sam se taki zrobić a jak by ci sie znudził to tylko otwory po kołkach zaszpachlować i nie ma śladu w suficie.

"Massa ponad wszystko"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


u mocowania są

"Massa ponad wszystko"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaka srednica kolka?
tak sie pytam dla bezpieczenstwa

pierwszy inwalida rzeczpospolitej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe 6-ki ale trza je bedzie na 10 -ki zamienic bo raz na miesiąc to trza je dokręceć bo się wysuwają


"Massa ponad wszystko"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak podejrzewalem
6 to az mi skora na karku sie zmierzwila, ryzykant z CIebie
moze czytales cos o wplywie podwyzszonego poziomu adrenaliny na przyrost tkanki miesniowej ?

pierwszy inwalida rzeczpospolitej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe upadek z 1 metra chyba nie jest niebezpieczny dla zdrowia
a tak poza tematem to fajdny nick masz


"Massa ponad wszystko"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niby nie ale...
jak zaczniesz robic cos podobnego do wymyku i sie zglebisz na plecy to moze byc różowo

pierwszy inwalida rzeczpospolitej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pas wyszczuplający!!!???

Następny temat

mięśnie brzucha - proszę o radę

WHEY premium