SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przyjemność z treningu - porady

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 87
Jak u was to wygląda?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12072 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
Jak cos mi niesprawia radosci, to tego nie robie po prostu ;)
mi nawet jak sie nie chce isc na trening, to wiem, ze po treningu ede sie czul zaj**iscie, dlatego ide jak mi sie nie chce czy mam lenia. Ale to nie jest kwestia tego, ze mi nie sprawia to radosci, tylko kazdy czasem ma gorszy dzien, a trening taki dzien mi skutecznie poprawia, wiec nie odpuszczam wtedy silowni, bo jest to sposob na to, aby fajnie zakonczyc dzien w moim przypadku, bo zazwyczaj trenuje juz po pracy, gdzie moge zresetowac glowe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20869
Końcówka redukcji lub przetrenowanie ;)

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Jest to normalne. Gorszy okres w życiu i idzie się zrobić swoje i nie oczekuje radości z treningu.
Bywa też tak, że nie chce się jak..., a robisz trening, który okazuje się jednym z lepszych w ostatnim czasie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Oczywiście, że nie zawsze jest ochota na to, żeby wykonać trening. Czasami jest tak, że nie ma jej przed pójściem, a wykonując trenuje się już fajnie i po treningu, przez cały dzień człowiek czuje się już dużo lepiej. Bywa również tak, że od początku treningu człowiek czuje się gorzej i jest dużo trudniej, niż zawsze. Z reguły właśnie w okresie redukcji tkanki tłuszczowej, gdy jest końcówka i człowieka jest już przemęczony. Ogólnie jednak mam taką sytuację bardzo rzadko. Myślę, że im bardziej jest to dla kogoś hobby i pasja, tym rzadziej mamy tego typu problemy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20869
Najlepszy trening to ten, który się zrobi mimo, że się nie chce :D
Z doświadczenia powiem, że są treningi, gdzie wydaje się, że się nie chce o po godzinie już się człowiek rozkręca i po 1.5h by się chciało jeszcze, a i takie, że od początku się idzie zamulony głowa boli itp, rozgrzewka i po 40 minutach już wiadomo, że nic z tego nie bedzie, ciśnienie pod sufit albo zawroty głowy i mroczki w oczach.


Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2024-04-19 17:33:54

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5803
Wiesz sport to nie tylko siłownia jak cię to w tym momencie irytuje to przeżuć się na coś innego mas wielkie pole do popisu grunt by się ruszać choćby prozdrowotnie.
Ja np ostatnio lubię chodzić po górach ale jak siedzę w mieście to sobie władze na sztuczne ścianki wspinaczkowe grunt to coś robić a jak wróci chęć to idziesz dalej na siłownię i to co zeszło po miesiącu czy dwóch wróci spowrotem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136811
Poczytaj o treningu intuicyjnym i metodzie autoregulacji - WSB jest mocno na tym oparte. I nie będzie ani nudy, ani monotonii.
Nie wspominając już o takich oczywistościach jak zmienianie akcesoriów co kilka tygodni.
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33118 Napisanych postów 23190 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278111
Ja osobście tym żyje i z tego żyje więc zwyczajnie kocham to co robie i ja mam kiepskie samopoczucie na myśl jakby miał mi przepasć trening a jeśli zdarzają się gorsze dni co jest normalne to zwyczajnie ide i robie swoję a już po 10-15 minutach treningu nadchodzi taka energia że na końcu treningu jest ciagle mało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Pytasz o jakieś pojedyncze akcje wypadające raz na jakiś czas czy o ciagly brak chęci na trening?

Jeśli to pierwsze to ja np robię sobie lżejszy trening, zamieniam ćwiczenia albo w ogóle cały trening na jakiś inny,na coś na co akurat mam ochotę.

Jeśli to drugie to warto zastanowić się nad zmianą całego planu
2

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20869
monkey22
Ja osobście tym żyje i z tego żyje więc zwyczajnie kocham to co robie i ja mam kiepskie samopoczucie na myśl jakby miał mi przepasć trening a jeśli zdarzają się gorsze dni co jest normalne to zwyczajnie ide i robie swoję a już po 10-15 minutach treningu nadchodzi taka energia że na końcu treningu jest ciagle mało :)


U mnie to samo, jak nie poćwiczę chociaż 2x w tygodniu to lipa, akurat z tego nie żyję, ale robie to dla czystej przyjemności, no ale jak się dokręci śrubę, to dopiero się człowiek nakręci jak samochodzik, a im więcej się chodzi tym jest mało. Dzień bez treningu kiedyś to był dzień stracony, a też dodam od siebie, że dieta dopięta na tip top, także gdybym ograniczył czas na dietę albo gdybym jej nie trzymał, to trening sama przyjemność tak na prawdę, kto swoje przećwiczył ten wie. I tu jak wspomniałeś czasami jak brak czasu, to po godzinie treningu taki niedosyt, że czasami to myslę, że można było w ogóle nie iść, bo tylko tylko sobie człowiek narobi smaka, a już trzeba wracać


Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2024-04-22 16:42:20

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1125 Napisanych postów 3777 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68491
Gats 2
Poczytaj o treningu intuicyjnym i metodzie autoregulacji - WSB jest mocno na tym oparte.


Od czego jest skrót WSB?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening rozdzielny - ocena

Następny temat

Trening FBW - porady

WHEY premium