SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ten plan na mase jest dobry?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 579
Witam!

Ktoś mi powie czy ten plan jest dobry na mase? Ćwicze ponad 1 rok i czy 2 cwiczenia na bica np. nie bedzie za mało?

Dzień pierwszy: Klatka piersiowa, barki, bicepsy, przedramiona.

Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej 4 serie 12,10,10,8.
- Wyciskanie hantli / sztangielek na ławce skośnej głową do góry 4 serie 12,10,10,8.
- Rozpiętki na lekkim skosie w górę 4 serie po 10-12.

Barki:
- Wyciskanie sztangi z klatki na szerokość barków 4 serie po 10.
- Unoszenie sztangielek bokiem w górę (ręce zgięte w łokciach) 4 serie po 10.

Bicepsy:
- Uginanie przedramion ze sztangielkami / hantlami 4 serie 12,10,10,8.
- Unoszenie przedramion ze sztangą prostą 3 serie 12,10,8.

Przedramiona:
- Uginanie przedramion ze sztangą trzymaną nachwytem 3 serie po 12.

Dzień drugi: Regeneracja.

Dzień trzeci: Uda, łydki, brzuch.

Uda:
- wykroki ze sztangielkami / hantlami 3 serie po 12-14 na nogę.
- Przysiady ze sztangą na karku 4 serie 16,14,12,10.
- Prostowanie nóg na maszynie 3 serie po 14.
- Zginanie nóg na maszynie 5 serii po 12-14.

Łydki:
- Wspięcia na palce na maszynie w siadzie 4 serie po 15-20.
- Wspięcia na palce na maszynie stojąc 3 serie po 15-20.

Brzuch:
- Skłony tułowia w leżeniu na skośnej ławce 5 serii MAX
- Unoszenie nóg w leżeniu płasko 5 serii MAX

Dzień czwarty: Regeneracja.

Dzień piąty: Plecy, tylne aktony barków, kaptury, tricepsy.

Plecy:
- Ściąganie wyciągu górnego do klatki piersiowej szerokim chwytem 4 serie 16,14,14,12.
- Wiosłowanie sztangielką / hantlem w opadzie tułowia 4 serie po 10.
- Martwy ciąg 4 serie po 8.

Tylne aktony barków:
- unoszenie sztangielek / hantli w opadzie tułowia bokiem w górę 4 serie po 12.

Kaptury:
- Szrugsy ze sztangą trzymaną z tyłu 4 serie po 14.

Tricepsy:
- Francuskie wyciskanie sztangi mocno łamanej zza głowy na ławce z oparciem pod kątem 45 stopni 4 serie po 14,12,12,10.
- Francuskie wyciskanie sztangielek / hantli na ławce poziomej z supinacją w serii łącznej z pompkami w podporze tyłem 4 serie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
a czy czytałeś regulamin i czy uważasz, że jest on dobry[a raczej niedobry, może gryzie?- odpowiem także pytaniem, niejako parafrazując Twoje w tytule...

no i aby ułatwić wrzucam Ci link;


https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2014-07-04 20:31:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 579
W jakim punkcie naruszyłem regulamin, bo widzę chcesz mi coś udowodnić a niczego złego nie zrobiłem, a gwarantuje, że szybciej bys odpowiedzial na moje pytanie niz wymyślał bzdury, które pewnie 30 min chciałeś wysłać, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14431
To jeszcze raz otwórz link podany wcześniej, bo wystarczy, że przeczytasz "TEMAT" i już z tego wynika czego nie zrobiłeś, a powinieneś zgodnie z zasadami panującymi na forum, aby ktoś odpowiedział na zadane przez Ciebie wcześniej pytanie kompletnie i w dostosowaniu do Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
dontgiveupman
gwarantuje, że szybciej bys odpowiedzial na moje pytanie niz wymyślał bzdury, które pewnie 30 min chciałeś wysłać, pozdrawiam

I zamiast forum był by śmietnik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dontgiveupman
W jakim punkcie naruszyłem regulamin, bo widzę chcesz mi coś udowodnić a niczego złego nie zrobiłem, a gwarantuje, że szybciej bys odpowiedzial na moje pytanie niz wymyślał bzdury, które pewnie 30 min chciałeś wysłać, pozdrawiam


jak można pytać w jakim punkcie się złamało regulamin skoro nawet nie przeczytałeś z niego choćby zdania- jest rzeczą bardzo niedobrą, że zamiast pomagać od razu musimy nakierowywać, czasami "wykłócać" się o regulamin i tym podobne rzeczy... jak kolega powyżej stwierdził, otwórz link a zobaczysz co jest w nim, zapewniam Cię, że nie jest to żadna puszka Pandory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Ludzie przychodzą prosić o pomoc, a nie umieją się dostosować, a zwykle wiedzą lepiej. Masakra.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na Mase do oceny i poprawek :)

Następny temat

plan masa, superserie na ramiona

WHEY premium