SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy tak teraz wyglada Arnold?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388


Witam. Znalazlem w necie terazniejsze zdjecie Arnolda i lol. Czy to nie jest jakis fotomontarz? Czy tak teraz wyglada Arnie? Przeciez niedawno jeszcze gral w Terminatorze 3 i za***iscie wygladal. Na tym zdjeciu wyglada tragicznie, jest caly sflaczaly. Czy tak wyglada przez to ze kiedys uzywal sterydow?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5942
Pewnie że prawdziwe!
Zgadzam sie z Craym'em. Ludzie popatrzcie na kogoś w rodzinie kto ma 60 lat (rodzice/dziadkowie), duża część z nich za młodu też uprawiała sport. I cO, wyglądają tak jak w wieku 20 lat??

Druga sprawa, że paparazzi zawsze upowszechnią takie zdjęcia które pokazują osobę znaną w jak najmniej korzystnym świetle. Popatrzcie jakie figury na tych zdjęciach czasem mają fotomodelki/aktorki.

Szacunek Arni, facet zapisał się w historii kulturystyki na zawsze!

...Hand of fate is moving and the finger points to You!!...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
Byl juz kiedys taki temat i chyba wszyscy jedno glosnie mowli ze to nie on...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
Byl juz chyba kiedys taki temat i prawie wszyscy jednoglosnie stwierdzili ze to nie on..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
Moim zdaniem to fotomontaż...Ale to tylko moje skromne zdanie
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41556
to jest fotomontarz gdzieś widziałem aktualne zdjęcie arniego na forum i chyba na stronce o nim.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388
Z drugiej strony Arnold mial podobno wy***isty makijarz jak gral w Terminatorze i gdzies slyszalem ze jego cialo bylo komputerowo poprawiane (w tej poczatkowej scenie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 853
100% foto-moto. napewno dawno nie cwiczyl, ale watpie zeby sflaczal do tego stopnia. z reszta jak widuje go w tv to wydaje mi sie (byc moze tylko mi ale nie wiem dokladnie :>) ze nawet troche schudl, a nie przytyl

"...Wherever I may roam..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
mozna sie takiego wyglądu spodziewać. arnold brał naprawde duże duże dawki sterydów i dźięki czemu miał operacje na serce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
to jest mama arnolda...

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
nie.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 687 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8759
Fotomontarz, jak najbardziej.

Impossible is nothing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Zrzucanie tłuszczu

WHEY premium