SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy tak powinno być ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 394
Witam !
Jestem tutaj świeża. Nie wiem cyz to odpowiednie forum, ale myślę, że znajdzie się tutaj wiele kompetentnych i doświadczonych osób.

Postanowiłam schudnąć kilka kg i zacząć uczęszczać na siłownię. No, więc miesiąc temu napisałam do pewnej trenerki i dietetyczki z internetu.Zapłaciłam jej dosyć sporą kwotę żeby rozpisała mi dietę i ćwiczenia. W miesiąc schudłam 5,3kg (wyciągałam średnią) i efekt wizualny jest no wow. Dieta, którą mi przepisała to 1400kcal i w dodatku ketogeniczna. Nie lubię tego typu posiłków, ale jadłam je w dzień w dzień, bo jak coś sobie postanowię to się tego twardo i konsekwentnie trzymam. Pytałam się o zmianę diety, ale ona mi powiedziała, że jestem uzależniona od cukrów i to normalne, że się źle czuję. Porównywała to do rzucania palenia, leczenia się z alkoholizmu itd... Nawet nie pozwoliła mi na kawałek ciasta w urodziny babci, bo powiedziała, ze wszystko pójdzie na marne i mam się sztywno trzymać diety. Chodzę cały czas głodna, padnięta, mam objawy depresji i ogólnie jest źle. Najchętniej to bym rzuciła się na fastfoody i słodycze. Tylko szkoda mi tego miesiąca. każdy trening to byłą dal mnie katorga. Na siłowni 6 razy w tygodniu spędzam 2 godziny. Trening mam podzielony na góra, dół + 50min cardio na rowerku + rozgrzewka. Nawet miałam z góry ustalone ciężary, ale się ich nie trzymałam, bo sorry, ale jak z ledwością potrafię zrobić 2 powtórzenia, a mam zrobić 15 to, to się nie uda. Mogę ten plan treningowy wam podać jeśli chcecie.Po każdym treningu wychodze padnięta i nie mam na nic siły. Tak podobno powinno być, ale ja już sama nie wiem.

Używajac własnego rozumu iuważam, że coś tu nie gra. Jeśli coś faktycznie w tej diecie i treningach nie gra to prosze napiszcie mi jak to odkręcić.... Nie chce efektu jojo. Mogę przytyć kilka kg, ale może nie 6, ani wiecej.

Aha...Bym zapomniała podać wagę, wiek i wzrost. Mam 22 lata, 167cm wzrostu i aktualnie ważę 63,7kg. Waga wymarzona to 55kg, ale wszystko zależy od wyglądu wizualnego. Może będę się bawiła w masę, redukcje itd... Taki był z początku plan. Na razie rzygam siłownią.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699826
Pani trenerka chyba chce Cię zabić .Tyle treningów przy takiej kaloryczności ? Badania jakieś robiłaś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 394
Może jak umrę to dostanie kilkadziesiąt tysięcy. Badań nie robiłam, ale chyba bym musiała... Myślałam o podstawowych krwi i morfologia, ale czy to wystarczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Dlatego pomocy lepiej nie szukać u zawodniczek/zawodników, którzy zazwyczaj do każdego podchodzą tak jak ich prowadzi trener, który szykuje ich pod zawody. Oczywiscie jest to pewne generalizowanie tematu, acz większość osób, które do mnie przychodzą po współpracy z zawodnikami kulturystyki/bikini itd. ma na koncie prowadzenie „na jedno kopyto”.

Jak nie jesteś zadowolona ze swojej trenerki, to poszukaj kogoś nowego.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2018-09-23 19:36:42

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 394
Szczerze mówiąc to nie chcę 2 razy wchodzić do tej samej wody. Już wolę sama sobie z czyjąś pomocą ułożyć dietę i trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Poczytaj dział odzywianie mozesz też do działu ladies zerknąć i cos sobie ogarniesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Jak koledzy wyżej poczytaj tematy podwieszone przy takim prowadzeniu mogłaś nabawić się problemu z zdrowiem.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Qilia67
Może jak umrę to dostanie kilkadziesiąt tysięcy. Badań nie robiłam, ale chyba bym musiała... Myślałam o podstawowych krwi i morfologia, ale czy to wystarczy ?


lec zrobic podstawy tj morfologie, glukoze na czczo, lipidy, watrobe, tarczyce,

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 394
Oki. Dziękuje wam wszystkim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Igranie ze zdrowiem psychicznym i fizycznym (można sobie tarczycę zajechać i już potem musieć do końca życia leki brać). Dodaj do tego Twoją chęć rzucenia się na fast foody oraz słodycze (która sugeruje, że dieta jest nieodpowiednio dobrana do Ciebie) i jak pękniesz, to w mig odrobisz to, co zredukowałaś, bo organizm i psycha będą przemęczone.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
xorton
Igranie ze zdrowiem psychicznym i fizycznym (można sobie tarczycę zajechać i już potem musieć do końca życia leki brać). Dodaj do tego Twoją chęć rzucenia się na fast foody oraz słodycze (która sugeruje, że dieta jest nieodpowiednio dobrana do Ciebie) i jak pękniesz, to w mig odrobisz to, co zredukowałaś, bo organizm i psycha będą przemęczone.


wszystko na temat
obciążony układ nerwowy, niechęć do jedzenia...
jezuuu
to potworne zniechęcanie do sportu....
wystawiłbym rachunek Pani trenerce za odbudowę organizmu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety

Następny temat

Dieta, 16 lat, 173 cm, 60 kg

WHEY premium