SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy można tak wyglądac bez sterydów?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Tak Beny , wtedy zbliża się 8 i trzeba wstać do szkoły
Taką sylwetke na samych suplach, diecie i treningu? Zobaczcie na testy Konia , była dieta, były suple, trening ale, jeszcze mu daleko do takie wyglądu jak koleś z tego filmiku.

Zmieniony przez - MagickY w dniu 2008-08-07 12:17:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
nie ma sie co łudzic i oszukiwac takiej sylwetki nie da sie osiagnac na odzywkach chyba ze bys mial za***ista genetyke i wydawał miesiecznie tysiaka na sumple to i tak nie wierze ze bys cos takiego osiagnal bez koksu takie moje zdanie

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Mozna tak wygladac bez ssa ,foty peponenta zlukajcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
Pepo mniejszy i jednak nie tak niski bf, nawet w szczytowej formie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
Zależy od genetyki

Zmieniony przez - wysięgnik w dniu 2008-08-07 21:13:31

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Ludzie kiedy w koncu skonczycie zadawac te glupie pytania i wreszcie przejzycie na oczy,a jezeli ktos uwaza,ze mozna do takiej sylwetki mozna dojsc jadac na diecie,suplach,itp.zycze powodenia i przytocze slowa wojka Arniego ktore brzmialy:"na sucho to nawet trawa nie rosnie"

Zmieniony przez - luki77 w dniu 2008-08-08 13:45:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
skad taki strach przed saa?

i wogole te teskty ze mozna tak wygladac na samej diecie to wogole przegiecie

gadacie jakbyscie miesiac na silownie chodzili

i nie rozumiem tego gadania o psuciu sobie zdrowia na saa

skoro suplementy tez do zdrowych nie naleza, nie oszukujmy sie

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 250
luki77 według mnie to nie jest głupie pytanie. Zadałem je bo nie byłem pewny jak jest w tym wypadku. To chyba logiczne. Koleś z filmiku wcale nie jest taki wielki, żeby od razu można było powiedziec "napeno koksił". Chłop fajnie wygląda to poprostu chciałem zasięgnąc Waszej opinii na ten temat i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Koks jak ch.j !
No ale nie powinno to nikogo martwić. Nawet jeśli nie osiąga się takich wyników na czysto, to dla mnie nie ma większego znaczenia. Ważne jest żeby gonić króliczka, a nie go złapać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
bez koksu to mozna bąka puścic

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY !!!!!!! Gdzie kupic kółka do wyciągu ????

Następny temat

Pomóżcie odnaleźc użytkownika

WHEY premium