SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy kupować bcaa ?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
sa pomocne ale... [jesli mozna podyskutowac] - czemu niezbędne ? zakladajac ze redukcja dostarczamy więcej protein, dobrej jakosci - gotowany/grill kurczak indyk,rybki ... WPI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9449
Bodyline na jakiej podstawie sadzisz ze nie mam o tym zielonego pojecia ?? Prosze o sensowne uzasadnienie.....

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
bo moze bodylineowi chodzilo ze nie jestes kulturystą przygotowywującym sie do zblizajacych sie zawodów i nie musisz tego traktowac 'drakonsko-powaznie'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Czy warto przy moim bfie kupowac bcaa?? Czy lepiej moze zjesc dwa banany + jakies białko przed i po??
Uzasadniam
EDIT:f***master,oczywiście jest dużo racji w tym,że właściwa nadwyżka pełnowartościowego białka jest najistotniejsza podczas redukcji.Zadam jednak pytanie.Zredukowałeś się kiedyś do BF<10%?Pytam,bo mnie nawet przy mocno rozbudowanej suplementacji i diecie dopiętej na ostatni guzik,dopadają spadki masy mięśniowej.Co Ty na to?
Dodam,że zawodnicy łykają te najmniejsze cegiełki "garściami",nie sądzę więc,żeby można było się bez nich obyć,szczególnie na pewnym poziomie zaawansowania.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2008-03-22 18:24:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Co do BCAA dyskusja trwa od zawsze ale ja stosuję około 10-12 caps przed treningiem i 12-15 po treningu (mega capsy). Obecnie jestem na redukcji a mięsko w większości zachowane. Tak jak Bodyline zauważył zawodwocy jedzą garściami. Również zwiększam dawkę ponieważ zauważam dobre efekty, redukcja tkanki tłuszczowej a mięsień, tylko minimalne spadki. Stosuję regularnie w dni treningowe.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie jestem "rosłej" postury, ale na redukcji tez nie zauwazam spadkow mięsa a nawet nieznaczne wzrosty bywają, mimo schodzącego tluszczu...


EDIT: a body widze ze edytowales i nie czytałem

moim zdaniem powinnien byc komplex aminokwasow egzogennych a nie tylko BCAA, bo nietylko one bezposrednio/posrednio budują mięsnie

Zmieniony przez - f***master w dniu 2008-03-22 20:21:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9449
Bodyline napisałem tak gdyż czytalem ostatnio opinie wielu ludzi na tym forum i wypowiadali się ze powyzej 14% bf nie warto stosowac BCAA gdyż i tak one się nam nie przydadzą tylko lepiej zjesc węgle + białko w celu odbudowywania glikogenu w mięśniach (możliwe że teoria całkiem błedna ale tego nie wiem stad to pytanie tutaj). Jak dla mnie to żadne uzasadnienie... Mało tego nie zgadzam się z Tobą że moje pojęcie jest zerowe...

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
r4ino nie denerwuj sie - napewno body'emu chodzilo oto co ja napisalem + zeby nie przepisywac moich slow dołączył swoje- bo przez to sie samo rozumie ze nie toczysz walki z resztkami %BF (np ponizej 11) skoro napisales 2 banany i bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Absolutnie nie chciałem,żeby ktoś poczuł się urażony.Po prostu wyraziłem swoje zdanie,po przeczytaniu tego co napisałeś.Skoro pytasz o użyteczność BCAA podczas redukcji i dajesz przykład posiłku przed i po treningowego na redukcji,jaki dałeś,wnioski nasuwają się same.Wrzuć fotki teraźniejsze i po redukcji.Wszystko będzie jasne.Powodzenia w osiąganiu celu.Pozdrawiam.
EDIT:Dawkowanie takie jak stosuje Wuchta jest właściwe.Dla niektórych dawki wydadzą się kosmiczne.Uważam,że lepiej zainwestować w jeden suplement w większej ilości i wykorzystać jego potencjał,niż nakupić kilka i "smyrać" się bezproduktywnie.Zresztą wyniki Wuchty mówią same za siebie

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2008-03-23 12:02:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
obecnie odstawilem calkowicioe wszelkie aminokwasy w tzw wolnych formach i formach peptydowych, stosuje tylko formy acetylowe lub estry etylowe aminokwasow. stosujac aminokwasy w wolnych formach biorac je garsciami nie odczuwalem rezultatow. po dociekliwych badanich wiem ze wiekszosc aminokwasow w tzw formach peptdydowych to strata kasy, /art bedzie/ . prawde mowiac nawet formy estrow i acetylowe dzilaja w polaczeniu z innymi suplementami,
pozdr
mc

IHS TEAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa brane tylko przed treningiem..

Następny temat

trening przy krwotoku wewnetrznym

WHEY premium