SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy kupować bcaa ?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jak widać nawet Markowi zdarza się pisać bzdury.Jeśli zwykłe formy aminokwasów nie działają,to musiałoby znaczyć,że pożywienie jest bezwartościowe.Bo chyba,nie powiesz,że wołowina czy kurczak,zawierają acetylowe lub estry etylowe aminokwasow...Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Reasumujac obie wypowiedzi. Suplementacja nieestryfikowanymi aminokwasami jest nieoplacalna. Malo kto zje przed treningiem 20 gram BCAA. Dlatego nie oplaca sie marnowac kasy na nieestryfikowane zwiazki. Lepiej wypic sobie zamiast tego bialko gdzie dostaniemy wystarczajaca ilosc aminokwasow. A jesli chodzi o formy estryfikowane to daja kopa ale w wmiare duzych dawkach. Obecnie biore juz 2 puche estryfikowanych BCAA. Biore tylko przed treningiem w dawce 15gram. No i wtedy czujemy efekty na treningu.
Przez tydzien (miedzy puszkami) zrobilem przerwe i cwiczylem bez estryfikowanych BCAA i naprawde czuc roznice.

Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Dlatego nie oplaca sie marnowac kasy na nieestryfikowane zwiazki. Lepiej wypic sobie zamiast tego bialko gdzie dostaniemy wystarczajaca ilosc aminokwasow.
Ile musiałbyś zjeść białka i z jakich źródeł,żeby dostarczyć 1g BCAA/kg?Podpowiem dobry izolat zawiera ok 6g BCAA/30g odżywki.Pijesz białko tuż, przed treningiem?Ja zdecydowanie wolę trenować ok.1,5godziny po posiłku i to z kilku powodów:
1.Zanim organizm strawi,przyswoi i wprzęgnie substancje odżywcze w procesy energetyczne organizmu,mija kilka godzin(więc nie myśl,że na treningu korzystasz w pełni z posiłku przed treningowego).
2.Organizm podczas treningu jest wystarczająco obciążony wysiłkiem,więc zmuszanie go do trawienia w tym czasie jest ewidentną głupotą.
3.Czas od zjedzenia posiłku,do momentu intesywnego treningu jest sprawą kluczową w kwestii wydzielniczej(praca hormonalna).
Nie podsumowałeś,tylko palnąłeś kolejnego babola,zwłaszcza w kwestii dawkowania.
Napisałeś,o tym,że 20g BCAA przed treningiem jest nieefektywne i nieekonomiczne,natomiast sam przyjmujesz 15g estryfikowanych aminokwasów czując różnicę...Michał bez urazy,ale--->

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2008-03-26 17:33:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
bodyline nie karć chlopaka bo smutno na forum sie robi i popatrz jaka pogoda odrazu

pozatym orgaznim trawi znacznie dluzej niz 3-4 h, tyle siedzi w zoladku - wiem o co ci chodzilo, ale otworzylem posta i chcialem cos dopisac
pozatym jaka roznice mozna czuc przyjmujac pare gram aminokw na treningu? chyba ze jest kwaśne i cie przez to "pobudzi"..
wykręcając morde

Zmieniony przez - f***master w dniu 2008-03-26 18:31:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
BL nie musisz mnie uswiadamiac jaki wplyw ma jedzenie tuz przed treningiem bo to wiem, jednakze nadal bede bronil estryfikowanych zwiazkow. Dla mnie zawsze beda mialy wyzszosc nad podstawowymi formami. Zauwaz ze np. coponiektore witaminy kumuluja sie w organizmie w postaci estrow. ("Zywienie Czlowieka" J. Gawecki, L. Hryniewiecki strona gdzies ok trzysetnej). Czy zatem nie latwiej jest podac zestryfikowane aminokwasy w celu szybszego ich przyswojenia?

Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tak ekspercie jak tam rosniesz na superanabolicznym bialku zza oceanu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 668 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19585

rosnie on nawet czuje aminy zreszta wszystko czuje co bierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Po to masz w wysokim stopniu rozwinięty i wyspecjalizowany układ pokarmowy,żeby sam potrafił,przekształcić podstawowe formy pokarmów i suplementów,w celu ich maksymalnego przyswojenia i wykorzystania.Twierdzę,że podstawowe formy aminokwasów są wartościowym dodatkiem.Spróbuj przekonać rzesze startujących zawodników o wyższości suplementów,które Ty preferujesz,nad tymi,które oni łykają w celu porawy parametrów sylwetki i jakości treningów.Jeśli twierdzisz,że w wymiernym stopniu czujesz działanie aminokwasów,to nie jesteś poważnym i wiarygodnym dyskutantem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Chlopaki zobaczcie poziom wypowiedzi BL. Bierzcie z niego przyklad. Nie badzcie wredni tylko zacznijcie wypowiadac sie konkretnie i pokazcie ze macie jakas wiedze na ten temat. Zamiast pisac ******ly i w ten sposob spamowac.

BL - przeciez wiesz ze biorac udzial w zawodach masz do czynienia z sterydami a przy braniu Towaru najlepsze sa podstawowe formy wszystkich zwiazkow. Bo niby po co wymyslac cos nowego skoro najwiekszym bodzcem i tak jest Towar. Taka prawda ze wystarczy pilnowac diety i nie musisz stosowac zadnych supli.



Pozdrawiam

P.S. do chlopakow

Skoro bierzecie jakies srodni i nie czujecie ich dzialania to po co je brac?

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie mow mi chlopaku co mam robic
jasne?

swoj poziom juz pokazalas
na extraanabolicznych bialkach ze stanow
na zdjeciach ktore dales
nie ma o czym dyskutowac z molem ksiazkowym
teoria w polaczeniu z praktyka jest jak najbardziej ceniona
sama juz niekoniecznie

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2008-03-26 23:47:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa brane tylko przed treningiem..

Następny temat

trening przy krwotoku wewnetrznym

WHEY premium