SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy i w jaki sposob dotknal was kryzys swiatowy?

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13334

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2942
Pytanie jak w temacie.
Ja mieszkam w Norwegi,w sierpniu zmienilem firme na wieksza z lepszymi perspektywami ale przyszedl kryzys i w styczniu stracilem prace,teraz ciezko cos znalezc.Ogolnie eksperci przewiduja ze w najblizszych miesiacach ubedzie 100000 miejsc pracy,co w przypadku 4,5 miliona ludnosci jest ogromna liczba.9 na 10 norweskich firm w budownictwie i przemysle mialo za malo pracy dla wszystkich zatrudnionych.Jak sytuacja wyglada w waszych krajach?

Przeszkody to zakamuflowane szanse

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24656
Anglia podobnie.(bynajmniej moje okolice)

Kupa firm pracuje 4 dni, kumple co pracowali jako operatorzy CNC poszli z torbami.. W naszej firmie co robie nie jest zle tzn wszystkich ludzi co byli przez agencje polecialo juz w grudniu teraz trzymaja tylko ludzi z kontraktami.

Pozdro.

>>> Mów co uważasz, uważaj co mówisz <<<
http://www.sfd.pl/97/180_Dzień_diety__My_Transformation_-t937516-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 295 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4626
w irlandi tez jest już lipa. poleciało dużo osób z budowanictwa, a jak kotś mysli żeby teraz tu oprzyjechac za praca to niech zapomni, ale podobno dobrze kreci się w firmach ochroniarskich

trening bez włożenia weń serca jest niewiele warty !!!

[][]--[][] moja siłka -- http://www.sfd.pl/temat285940-strona1/ [][]--[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5973
Holandia podobnie,wszedzie slysze o zwolnieniach,od poczatku roku u mnie zwolnili ok 20 osob (przy moze 150 osobowym stanie z grudnia) zajmuje sie produkcja rowerow,wiec nie jest to praca sezonowa,z tego co wiem to dopiero poczatek... w innych firmach wcale niejest lepiej pozdrawiam

myśl głową,pragnij całym sercem,albo przegrasz już na starcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
W Irl. budownictwo staneło. Ja sam musiałem zwolnić 4 osoby mimo że to najlepszy hotel w mieście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
warezz: big boss.....

heheh dobre

a ja nie mam pracy siedze na socjalu i pizza driver (na czarno) ze mnie 550eu razem na tydzien żyć nie umierac

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sharkmen - myslalem ze kazdy bedzie narzekał, widac sa ludzie co potrafia podniesc kasa ktora lezy na ulicy:) brawo, tez mam podobne pomysly:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
mozna jeszcze sie dobrze zakrecic popchnac tu troche tam troche i zostaje duzo duzo na ulubione odzywki...hehehe


xp jak forma?

Zmieniony przez - SharkMen w dniu 2009-01-31 18:21:54

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Shark, ile masz socjala? Bo slyszalem juz najrozniejsze liczby - 170, 220, 250, 350, ...
Pod domem mam dominosa, wiec jakby sie oplacilo, to bym sie zwolnil i zostal pizza-manem

Co do tematu - u mnie na razie jest w miare, delikatnie obcieli pare juro z wyplaty, ale z rownoczesna gwarancja utrzymania pracy. Za to cala reszta firm na lotnisku slabiutko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
social to 210 zasiłku, do tego mozesz zalatwic rent supplement do 95 na tydzien , do tego fuel allowance, do tego jobs seeker allowance/difficult situation assistance, suma tygodniowo mozesz wyszarpac nawet 400euro do tego taxi lub dominos na boku i masz z 700eruo na tydzien, chyba ze 400 ci starcza to looz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 975 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13827
a gdzie najlepiej wyjechac teraz????

[][][]----------[][][]<----Never Enought!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Potrzebuje waszej opini / porady

Następny temat

ORGANIZUJE KURSY OCHRONIARSKIE W CARDIFF(SIA-Door Supervisor)

WHEY premium