SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sposób na tanie rozmowy za granice do Niemiec

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11790

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Witam serdecznie
Mój sposób to : Dzwonić z plusa do plusa moja dziewczyna dzwoni do mnie wzieła sobie darmowy nr niektórzy biorą również darmowe minuty pakiet 100 minut za 5 zł ( nie ten 200 bo jest na rozmowy krajowe ) dodatkowo darmowe smsy do plusika i takim sposobem za 10 zł może dzwonić i sms owac do mnie wszystko ciagnie jej z pakietów

Ja place za odebraną rozmowe 80 gr za minutke za smsy nic nie płace z kolei jedną wada jest to że ja mam do niej drogo pakieciki za granica nie działają !!! i kontaktować może się jedynie osoba z polski do niemiec :D

Pozdrawiam i mam nadzieje ze pomogłem według mnie jest to jedno z bardziej sensownych wyjść
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
hmmmmmm a nie latwiej podpisac abonament miec 1200min do europy???
pakeciki , esemesy komu sie chce w to bawic!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
za darmo można dzwonić z Polski do Niemiec z alenumer. Wybierasz 2222 8 2040, wysłuch**esz komunikatu, wklepujesz niemiecki nr komórkowy albo stacjonarny i gadasz za free.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
lyca - za 1c wszedzie do kazdego kto ma lyca, juz taniej byc nie moze... chyba ze ktos jest takim zydem ze 1c zydzi

Zmieniony przez - Póg mo thóin w dniu 2013-12-04 18:06:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4
ja spróbowalam alenujmeru - tyle ze go polecilam, bo sama nie mieszkam w polsce. dalam znac mamie jaki ma nr wybrac. ma w plusie darmowe na stacjonarne i nic do mni eni e placi. mozemy plotkowac:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Xbox 360

Następny temat

islandia - kto trenuje jak gdzie i co

WHEY premium