SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki jabłczan w UK

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 919

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9725
Witam jestem po 2 cyklach kreatyny... robię teraz sobie kilku tygodniową przerwę i chcę zaplanować kolejny cykl ale nie chciałbym już bawić się kretką a spróbować jakiś środek podobny do cell pumpa który dostane w UK macie Panowie jakieś propozycje? thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40065
Propozycja przeniesc temat do supli.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7613
NO-Xplode + cellmas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9725
Jeśli jest taka możliwość proszę o przeniesienie tego tematu...Zestaw NO-Xplode+cellmass wychodzi trochę drogo... I pytanie czy to są środki które powinienem brać po kreatynie bo założyłem sobie taki plan że startował będę od podstawowej formy kreatyny i chciałbym stopniowo zabierać się za coraz mocniejsze środki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7613
to wrzuc sobie Glutamine+Amino kwasy dobra dieta i robisz miecho ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2872
CM3 trec'a jest ok, kiedys brałem a ile wazysz? ile masz lat? ile razy trenujesz? jak jesz? kiedy zaczales?

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wiek 25lat
wzrost 185cm
waga 90kg
trenuję 3-4 razy w tyg. na początku grudnia wróciłem po długiej przewie na siłkę...czyli już 7miecha ćwiczę
trening klatka+triceps plecy+biceps nogi+barki
Dietę trzymam jak robię cykl gorzej już to wygląda po cyklach ale staram się jeść dobrze...Jeśli chodzi o odżywki to z takiej stałej suplementacji to zma, gainer po treningu i białko na noc i czasem w ciągu dnia zależy jak to z jedzeniem wychodzi ;)

Tak pytam o jabłczan ale zastanawiam się też czy nie zrobić może jakiejś delikatnej redukcji przed tym... bo brzuszek po ostatnich 2 cyklach się pojawił Myślałem o scorch+kreatyna+bcca+zma+omega3+witaminki tak żeby za dużo mięcha nie stracić bo tylko chodzi o brzuch... do tego trening FBW i aeroby w dni wolne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2872
to co bierzesz moim zdaniem jest ok, z tym ze kreatyna to musimyc malate-cm3, proteiny by sie dodatkowo przydaly, jak chcesz utrzymac to co masz to moim zdaniem AAKG albo hmb z l-arginina, czyli hmb revolution treca albo hmbolon nx olimpu - takie jest moje zdanie

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jesli chodzi po treningu ja bym zrobil tak : carbo na odbudowe glikogenu, potem wrzucil aminokwas z gainera zrezygnowal, tez zalezy jakie ma proporcej wegli do bialka, bo jesli to bulk to mozna zostawic
a przede wszystkim sam kolego musisz wiedziec co chcesz zrobic!!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

odrzywki w monachium

Następny temat

Zycie na wyspach

Whey vit