SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy bezposredni przed treningiem co jesc?i Co?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 441
Co jesc najlepiej
bezposrednio przed treningiem??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 27 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 132
COGITO. Dobre mono i dobre mono to to samo. Monohydrat 200 mesh z zawartością czystej kreatyny 99 % zawsze jest taki sam i ma takie same działanie, jeżeli oczywiście nie porównujemy świetnej firmy do jakiejś gów...... . Tak samo idealnie czysta woda jest zawsze taka sama. Prosty związek jak kreatyna, jeżeli ma certyfikat maksymalnej czystości i standardowego rozdrobnienia, to od wszystkich producentów jest taka sama i tak samo działa. A może COGITO Ty brałeś Monohydrat buforowany ??? Wtedy zwykłe mono się nie równa, ale buforowane mono to kreatyna alkaliczna, a nie zwykły monohydrat !

Tylko nieliczne sk......ny mogą nazywać siebie Animalami !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
poczytaj wpierw forum

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 595
Weglowodany proste najlepsze jest carbo przed treningiem , masz szczescie bo ta odrzywka jest stosunkowo tania .
pozdrawiam

Duo cum faciunt idem, non est idem - Gdy dwóch robi to samo, to nie jest to samo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
cogito , zakladasz z góry ze gośc stosunkowo jest biedny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 689 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9896
najlepiej przed samym treningiem carbo+wpc. Ja jem z 1 h godzinę wcześniej ww złożone+białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JAk biedny to carbo idealne; 50g carbo to okolo 1zl :D

ja sie trzymam: cyc + torebka ryzu + surowka/owoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 595
Biedny to relatywne pojecie , skoro nie wie co jesc przed treningiem to zakladam ze ma minimalna stycznosc z suplementami a carbo sa w niedrogiej cenie w porownaniu do np odrzywek bialkowych .A im lepsze odrzywki tym wiecej kosztuja zazwyczai , kupilem sobie kreatyne met-rx co prawda za granicami Rp poniewaz w polsce jest ciezka do zdobycia z tego wzgledu ze tu kroluje Olimp i rynek jest zamkniety raczej a niechcialbym nikomu antyreklamy robic , jesli ktos bedzie ciekaw to moge powiedziec ze teraz dopiero wiem co to jest kreatyna to moje drugie spotkanie z kreatyna tej firmy i dzialanie jest zaskakujace .
pozdrawiam

Duo cum faciunt idem, non est idem - Gdy dwóch robi to samo, to nie jest to samo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 879
cogito a co to za kreatyna ?? mam nadzieje ze bije XP :) odpisz syja :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Zwykle mono? Jak tak to nie ma cudow mus dzialac tak samo jak inne. Roznice mogly byc z roznych powodow, dieta, regeneracja, trening itp.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na MS Strong man mieli koszulki met-rx chyba:>

Rzeczywiscie z tego co sie mowi mono to mono:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 595
Pewnie ze mono to mono , tylko czy samochod to samochod , czy fiat to mercedes ?
Co wam moge napisac bralem wczesniej kilka razy kreatyne , roznych firm nie bede pisal jakich i po wizycie w londynie kupilem wlasnie te po namowie mojego znajomego , myslalem tak jak wy teraz .
Na cyklu na tej kreatynie uroslo mi z 42 na 45 cm w rece a wiele do diety w tamtym okresie sie nie przykladalem jedyne co bralem to aminokwasy .
W tej chwili mam bialko i creatyne , co prawda zaczynam dopiero i jak beda efekty to napisze od razu ,ale jak slyszalem to ciezko o te firme w Polsce raczej, a to wiodaca marka np w wielkiej brytani i jak kolega widzial dobrze to Pudzian i reszta w tych koszulkach latali na MS i dodam ze nie jest to tania sprawa z ta marka .
Razem z creatyna sa jeszcze inne skladniki zmieszane moze wypisze ale w orginalnym zapisie :
Creatine
Carbochydrate
Sodium
Taurine
Magnesium
Phosphorus
Potasium
Tak mniej wiecej wyglada sklad creatyny ktora posiadam w tej chwili , skladniki sa odpowiednio dobrane , pamietajcie ze Polska jest do tylu o ladne kilkanascie lat nie oszukujmy sie nie jestesmy stolica swiata jestesmy raczej miejscem gdzie swiat wrzuca swoje odpadki .Chinczycy sie z nas smieja ze kupujemy ich towar od francuzow .
Chcialem napisac ze nie namawiam nikogo do zakupu ani nie polecam sa to moje subiektywne odczucia , nie chce tez tym handlowac .
pozdrawiam

Duo cum faciunt idem, non est idem - Gdy dwóch robi to samo, to nie jest to samo.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EPA i DHA z lnianego- do speców

Następny temat

wafle ryzowe naturalne

WHEY premium