SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy bez odzywek........

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 305
Czy bez odzywek, diety zbuduje cos konkretnego ?? chce poprostu cwiczyc aby wygladac na ladnie zbud faceta nie zadnego kulturysty :) .... mam zakupiona dextose+tautyna + creatine 1250 olimp + bialko wpc ostravia ale boje sie tego brac poniewaz boje sie gdy osiagne na tych odzywkach moj zamierzony cel i skoncze cwiczyc wiecej aby roslo to ze poczasie mi to hmmm?? sflapnieje :D
a tak gdy bede mial to na sucho to beda przeciez naturalne miesnie :)......i wogole gdy juz osiagne ten moj cel na wyzej wymienionych odzywkach czy jest jakis sposob zabezpieczenia miesni i czy dalej bd musial cwiczyc czy tylko wystarczy iz ogranicze cwiczenia i bd czasami pobudzal miesnie do pracy jak to jest z gory dziekuje za wszystkie odp :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
wasza dyskusja sie troche zatraciła, przypomnijcie sobie SUPLEMENTY czyli dodatki. jesli jestes zdolny dostarczyc wszystkie b/t/w z diety , nie beirzesz odzywek- proste jak budowa cepa

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 153
To po co to kupiles, skoro boisz sie to brac?:P

Silownia to taki sport, ktory trzeba cwiczyc caly czas, jesli juz sie na niego decydujesz robisz to bez przerwy i systematycznie...bo miesnie zawsze spadna, nawet na sucho:) Oczywiscie bez odzywek to bedzie sie trzymalo dlugo dluzej...a po kreatynie miesnie najszybciej rosna...i najszybciej flaczeja:) Jesli zbudujesz sobie sylwetke o ktorej marzyles...i tak warto chodzic na silownie dalej by zachowac to na co sie tyle czasu pracowalo. Mozna zmniejszyc intensywnosc i czestotliwosc treningow:)

Jesli chcesz by masa trzymala sie dluzej nie pompuj sie kreatyna, kup sobie hmb+jakies bialko, ale uwazaj by nie odlozylo sie na brzuchu:)

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Ogolnie w tym sporcie jest tak,ze na poczatku mysli sie tak jak ty. Jednak to sie szybko zmienia i ZAWSZE chce sie miec wiecej itp.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 305
A wiec tak planuje sprzedac ta krete z dextosa i sobie kupic mass xxl i mieszac go z wpc 80 ostravia bez zadnego HMB co wy na to ?? bd jakieskolwiek postepy?? pozdro :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
bierz ta kreatynke .... ;) i wszystkpo jak masz.... o ile masz diete i odpowiedni staz... jezeli bedziesz trzymał diete a na cyklu z kretka wcinał białeczko do spadki beda minimalne.. :) wiec do dzieła ;) i do przodu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
j/w

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5678
zaczne od tego ze zaden ze mnie doradca ale poruszyles temat ktory mnie tez interesuje wiec pisze.pytasz o trening bez supli i diety i chcialbys robic postepy-tak? suple na pewnym etapie mozesz sobie darowac ale odzywianie to sory,nie badz naiwny,dobre zarcie to podstawa zeby rozwijac miecho.nie musisz katowac sie wymyslnymi dietami,wystarczy stosowac podstawowe zasady.jakie?-wyszukiwarka ci je udostepni.co do odrzywek typu gainery,bulki lub bialko to jesli masz kase to mozesz w ten sposob wspomagac swoje odzywianie ale jesli dostarczasz wystarczajaco skladnikow odzywczych w posilkach to nie widze potrzeby.co do suplemetow typu kreta to powiem tak;to nie koks,ale prawda jest taka ze po odstawieniu forma nieco spada i nie ma mocnych,ile?to juz zalezy od tego jak sie bedziesz prowadzil i cwiczyl.co do spadkow formy to dodam jeszcze taki cytat: "organ nie uzywany zanika"-to chyba Darwin powiedzial,nie kulturysta,ale doskonale sie odnosi do naszego sportu.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 305
thx za wszystkie odp...bd cwiczyl sumiennie ale jednak bez kreatyny poczekam az mi sila sie zatrzyma na danym poziomie wtedy sobie pomoge kretka :]a po drugie jestem troszke za mlody na kreatyne bede mieszal moje wpc 80 ostravia z mass xxl poniewaz tam jest trosze malo tego bialka :] ale duzo weglowodanow :) takze pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Madra decyzja, kreatyne wez jak bedize tak jak mowisz czyli stagnacja silowa i wagowa mimo diety i treningu.

Rosnij zdrowo!

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5319
Czego ty się boisz?
Dekstroza to zwykła glukoza
Białko wpc to białka z mleka
Tylko koncentraty, tzn. tu w wiekszym stężeniu i lepszej czystości niz w zwykłym pożywieniu. Nie mozna ich jednak porównywac ze zwykłym jedzeniem jedynie dlatego, że zwykłe jedzenie ma wiele różnych substancji, znanych i nieznanych, które w różny sposób (znany i/lub nieznany) wpływają korzysnie na nasz organizm.
Kreatynę też można dostarczyc w dużych ilościach z dietą, ale trzeba by zjeśc kilka kilogramów (?) mięsa, więc łatwiej się nią suplementowac.
Podobnie z tauryną.
O trwałości zdobytej masy mięśniowej decyduje głównie dieta, w ciągu cyklu jak i po nim. Jak po cyklu bedziesz tylko siedział na kanapie, pił piwo i nie cwiczył to też ją stracisz... albo zyskasz masę tłuszczową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Ja cwicze bez odzywek i jakos zyje.
Pozdrawiam wszystkich cwiczacych bez odzywek.
Niech masa bedzie z wami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój pierwszy HST do oceny;D

Następny temat

Hst-przerwane czy kontynuowac?

WHEY premium