SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy możliwe jest przytycie bez specjalnej diety,odżywek itp???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1225
Witam.
Wzrost:177cm
Waga:71kg
Wiek:17lat
Wyciskanie na klatę:85kg
Obwód bic:36cm
Obwód Klatki:100cm
Nie wiem czy dobrze trafiłem z tematem,bo jestem tu nowy.Forum"sfd"odwiedzam już przez dłuższy czas więc postanowiłem założyć konto by dowiedzieć się paru rzeczy od specjalistów:)
Jak coś zrobiłem nie tak to po prostu powiedzcie.
Mój staż ćwiczeń trwa już 10 miesiąc... Przez cały ten czas jadę na "sucho". Ćwiczę 3 razy w tygodniu. Chcę się dowiedzieć czy bez żadnych wspomagaczy i bez specjalnej diety można nabrać trochę masy???(ile jeść? Co jeść? I kiedy?)Na specjalną dietę niestety mnie nie stać:/ To pytanie kieruje do bardziej ogarniętych ludzi w tym temacie.

-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co można wyczytać/usłyszeć na tym forum bądź (tv.sfd.pl) masę dobudujesz tylko na dodatnim bilansie kalorycznym. Także pewnie jak dostarczysz odpowiednią ilość białka (te standardowe 2g) + odpowiednią ilość kcal z tłuszczy i ww, to jakąś masę zbudujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Efekty beda wolniejsze i szybciej zachamuje sie progres, ale do pewnego stopnia sie da, a napisz jeszcze od ilu kg masy zaczynales.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
oczywiście że można jeszcze należy dodać jaką mase masz na myśli

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1225
Zaczynałem od 65kg. W jakiś sposób udało mi się przytyć te 6kg,ale to bardzo długo trwało:/. Wiem,że w tym "sporcie" cierpliwość liczy się prze wszystkim. Ale jak istnieje możliwość przytycia bez suplementów i specjalnej diety to był bym zadowolony:).Zależy mi na 77-80kg. 77kg by mnie zadowoliło jak na początek.

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
można tylko żeby to byla dobrej jakości masa to niestety musisz sie skupić na diecie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1225
Jakość aż tak bardzo się nie liczy...Moim celem jest przytycie w byle jaki sposób...aby tylko zdobyć te 5-8kg w dosyć szybkim czasie(2 miesiące max)

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
więc licz się że większość bedzie tłuszcz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1225
Może być i tłuszcz. Szybko to zbije i przerobie(mam nadzieje,że na mięśnie)

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Vodka52 byle byś się nie zdziwił tylko

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 205 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1225
Na razie muszę przytyć! Później będę się martwił tym czy to zbije czy nie... Tylko weź tu przytyj:/

-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aerobik fitness czy Pilates?

Następny temat

Głodówka oczyszczająca

WHEY premium