SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na mase do oceny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 84 Wiek 49 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1473
1. WIEK:44
2. WAGA:88
3. WZROST:179
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:120
-udo:61
-talia:84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: pow 10 lat
6. DIETA: ok 3,500 kal
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: wiele
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: caly czas cykl ,cel redukcja do konca lipca
11. POZIOM BF%: 8,7% mierzone na dosc dokladnym urzadzeniu
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:tak,tak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: bd
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

witam prosze o ocene cyklu na mase, mam ulozony przez doswiadczonego kulturyste . nie zgadza mi sie jedno anapolon na poczatku cyklu. on twierdzi ze plan jest dobry i bedzie caly czas progres, zeby sie nie martwic. plan wyglada tak;, doradzcie co mozna zmienic jesli mam racje, mam jeszcze zapas tury nastart ew.
1-15 tyg test enen 250mg /4dni
1-15 bold 250mg/4dni
1-15 deca 250mg/7dni
1-4 anapolon 150 mg !
6-12 wino 30mg
10-13 proviron 50 mg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 84 Wiek 49 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1473
no wlasnie ture bralem przez 2 miechy teraz i alt 65 i ast 47 mialem tylko delikatnie przekroczone.teraz ja tydzien temu odstawilem ,zeby watroba troche odpoczela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Cykl do dupy,po co Ci 4srodk?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Nie wiem, dla mnie ten cykl to jakiś kosmos,enan, deka i wino to już za dość, a dobrą michę Ci też ogarnął, plan treningowy i badania? Masz 44 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Nie jo cykl to wogole jakieś jaja
4srodki,bold,deka,anapolon
I niby na redu jaki ma być cały czas progres?
Test+Master i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 84 Wiek 49 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1473
jaaaaa85
Nie jo cykl to wogole jakieś jaja
4srodki,bold,deka,anapolon
I niby na redu jaki ma być cały czas progres?
Test+Master i tyle

to jest cykl na mase od sierpnia
teraz na redu do sierpnia biore suste 250mg/5dni, deca co 7dni tura 30mg i proviron 50mg. To mam teraz na mase brac tylko test i master? i nA SLABSZYCH SRODKACH ROBIC MASE?

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/Odpowiedz?tid=1218791 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 84 Wiek 49 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1473
POZA TYM BOLD I DECA PONOC SWIETNIE SIE UZUPELNIAJA..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 84 Wiek 49 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1473
Gucio547
Nie wiem, dla mnie ten cykl to jakiś kosmos,enan, deka i wino to już za dość, a dobrą michę Ci też ogarnął, plan treningowy i badania? Masz 44 lata

OCZYWISCIE MICHA DOPIETA PRZEZ DIETETYKA JAK TERAZ NA REDU TAK I NA MASIE BEDZIE, PLAN TRENINGOWY TEZ JEST. CZEMU KOSMOS? TERAZ NA REDU MAM 4 SRODKI SUSTA,DECA, TURA I PROVI, CHDZI MI TYLKO O TEN ANAPOLON ,CZY MOZE BEZ NIEGO ,CZY TEZ ZASTAPIC GO MOZE TURA?PONOC ANTEK NA START JEST ZLY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 84 Wiek 49 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1473
BADANIA REGULARNIE CO 3 TYG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Na redu susta, deka, antek?przecież to typowo masowe środki, enan, masteron i npp to rozumiem, masteron z npp dają fajne combo, niektórzy porównują efekty do trena, ja zresztą też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699731
Przecież napisał ze to cykl na masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 84 Wiek 49 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1473
flex1976
Przecież napisał ze to cykl na masę

jej, napisze ci jeszcze raz ,bo niedokladnie czytasz :)
teraz mam koncowke redu i od sierpnia przechodze na mase.
teraz na redu leci susta 250mg/5dni, deca 250mg/7dni,tura 30mg, provi 20mg.
od sierpnia na mase poleci t.enan, deca,bold,antek,wino i provi. Dokladna rozpiska i dawki pod ankieta. Moje pytanie co do antka , bo nigdy go nie bralem ,a wiele zlego o nim sie naczytalem, czy jest sens go brac na poczatek ?,bo to najsilniejszy steryd z calego cyklu i boje sie jak go odstawie stagnacji w dalszej czesci cyklu.czy moze zamiast niego tura, bo mam zapas?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zniekształcenie ścięgna klatki piersiowej.Czesciowe zerwanie!!!

Następny temat

Redukcja, jaki środek dodać

WHEY premium