SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl do 300zl staz 4 lata POMOCY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
hehe te 110kg to nie tyle ta klata wyciska c oten tric:)
zayebysty jest :D

apokalipsa?
jak te 10g wegla?
bo od 1.12 tez sie przymierzam do 10gW 4B i nie wiem co ze mną bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 229 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1449
Chlopie pol kilo golonki kilo kielbasy i do tego sloik majonezu Jeżeli jesteś w trakcie brania kreatyny to pamietaj o jednej zasadniczej rzeczy, kreatyna nie jest odżywką tylko tzw. stymulatorem który jeżeli nie ma właściwego budulca czyli białka to g**** zdziała. Nie potrzebne Ci są w tym wieku żadne horse powery czy jakieś mutant massy. Pierwszą i podstawową odżywką powinno być jakaś odżywka typu system protein 65 lub 80 z optymalną ilością białka i węgli, stałym suplementem powinna być również l-glutamina która kosztuje psie pieniądze a jest świetnym antykatabolikiem, dołącz do tego jakieś aminokwasy o dużym stężeniu w kapsułce co byś nie musiał łykać po kilakdziesiąt dziennie i to wszystko!! NIe ma sensu wydawać pieniędzy na cuda na kiju.

"I'll be back"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2936
Jadłem kiedyś mutan massa, nie polecam ze wzgledu na nieciekawe smaki:/ Bez nadwyzki kalori waga nie ruszy,zrób tak- codziennie rano ugotuj sobie 300gr ryżu, dodaj do tego 1/3 kubka smietany, dwie łyzki cukru waniliowego i cynamon do smaku, polecam jeszcze zetrzec jabłko.(ryż musi być rozgotowany!!!) Pycha żarcie,zjedz to w ciagu całego dnia miedzy posiłkami,gwarantuje kilka kilo w miesiąc. Sam to przerabiałem...Do tego kup Swole V.3 Syntraxa-ok 150zl na pitbullu, Białko na noc Prolongatum BioGenix, witaminki i ZMA na noc. W 300 zmieścisz sie spokojnie i jeszcze ci zostanie na ten ryż...Spróbuj a nie pożalujesz. pozdr!

No bull shit!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
tyson911 matkooo boska 10g wegli i 4g bialka??????????? oszaales bialkiem zniszczysz nerki a węglami sie zalejesz! Apokalipsa ma naprawde szybki metabolizm z tego co widze 88kg zaledwie ponad 70 w pasiee i 130 w klacie!! RESPEKT! 7000 kalorii jezuu ja z 3500 ledwo wyrabiam

Zmieniony przez - blanciorr w dniu 2008-11-25 23:40:30

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
blanciorr herezje siejesz opowiadając o tych chorobach nerek.
robisz chłopakowi mętlik w głowie zamiast mu pomóc.
Napisał ze ma problem z utrzymaniem diety a Ty ze powinno byc białko z diety.
To ze powinno byc dostarczane z pozywienia nie znaczy ze będzie i zawsze moze.
Zwlaszcza przy kiepskiej diecie spozycie białka w większej ilości i czestotliwosci ograniczy katabolizm.

Do autora - nie szukaj super magicznych supli bo ich nie ma.
Weź postaw na uzupełnienie diety ( białeczko , ewentualnie gainer jesli nie dasz rady dorzucic węgli) + kreatyna i będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 498
Wlasnei tric tez mi sie podoba ale musze poprawic klatke :) moze ktos poda jakis dobry cykl treningowy ? :)Kurde widze rozne opinie i kazdy inaczej radzi :D teraz mam mentlik w glowie :P a co do gotowania ryzu to nie mam mozliwosci :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
Zary Bo większą ilość białka obciąża nerki i to bardzo Pozatym białko oczywiście może być uzupełniane odżywką ale nie głównie. Chodzi o to aby białko uzupełniane tylko w jakiejś części a nie pochodziło głównie z odżywki.
Pozdrawiam

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no jasne że z diety to podstawa, ale jak zrozumiałem chłopak nie ma możliwości przyrządzania posiłków, jest tylko skazany na to co mu podadzą a tu o porządną ilość białka będzie ciężko.
Jednak na pewno dałby rade mieć zawsze pera puszek konserw rybnych czy serka wiejskiego pod łóżkiem

Jak dorzuci 100-120 gram WPC codziennie w 3 porcjach i do każdej dorzuci po 1 łyżce dobrego - zdrowego oleju.
To będzie mia ponad 600 kkcal więcej niż do tej pory spożywał - przy założeniu ze będzie jadł resztę posiłków jak do tej pory.
Do tego niech dorzuci troszkę węgli i się obserwuje.
Takie 3 miesiące z dorzuceniem 600-700 kkcal zrobi swoje i chłopak złapie trochę dobrej jakości masy.

ps. Zdrowe nerki mogą spokojnie przerobić 3-4 gramy białka na kg masy osoby uprawiającej sport.
Co innego jak mamy chore nerki, lub jesteśmy grubasami leniuchami.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2936
Chłopaki nadmiar białka wydalany jest mni. poprzes skore przez gruczoły łojowe,więc po co tyle bialka? W zupełności wystarczy dwa razy dziennie po 40gr jakiegoś białeczka i przestancie z ta Ostrowia! Wystarczy obejżeć jakikolwiek reportaż o polskich mleczarniach i od razu wiadomo co w tym moze byc:/ Takie białko to dopiero musi nerki ryć...Dwa razy dziennie po 130gr dobrego gainera+kreta w zupełności wystarczą

No bull shit!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15919
hehe ja tez ma mbardzo szybki metabolizm
7g W mnie nie zalało wcale a wcale takze moze 10g sporboje.
z białkiem tez czesto po 3g bywalo i było ok z nerkami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Gain Bolic 6000

Następny temat

Suple w spadku

WHEY premium