SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl do 500 zeta, pomocy!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 893
Czesc, planuje jakis 2-3 miesieczny cykl na mase w zime, cwicze juz dosyc dlugo, tyle ze z przerwami, a teraz zamierzam do przyszlego lata sie przylozyc i nieprzerwanie trenowac (o ile praca pozwoli) Z treningiem nie mam klopotow, co innego z dieta (ale to pytanie na inny dzial) i suplementacja. jak juz powiedzialek planuje 3 miesieczny cykl (budowa, gestosc, regeneracja) i jako ze sam nigdy nie bralem jeszcze ZADNYCH supli chcialbym zeby mi ktos doradzil, jak najlepiej wydac 500 zeta na te trzy miesiace, tzn w co to zainwestowac (moze byc w sumie nawet troche wiecej). Dodam jeszcze ze pomimo ze jestem raczej watlej budowy ciala 183cm 74-76 kg to pojawia sie mala oponka (takie geny, tata ma a bracik nie, widac wdal sie w mame a ja tate :P).
Z gory wielkie dzieki za wszelka pomoc.

Niech mi nikt nie próbuje wmówić że piwo (do 3 litrów dziennie) szkodzi...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1653
To wg braków w diecie (dieta to podstawa!!!) gainer + carbo + białko, kreatyna (jaka to zależy od tego czy już brałeś wcześniej). I pamiętaj bez diety nic nie zdziałasz!!!

!!! SHUT THE f*** UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 687 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8759
nie brał, czytaj uwaznie :> "jako ze sam nigdy nie bralem jeszcze ZADNYCH supli..."

Osobiscie mysle, ze 3 miechy na 1 cykl to troche duzo i nie potrzebnie. Nie lepiej by bylo kupic mono na 7-8 tyg + gainer + carbo + dieta? I bylo by naprawde fajnie.

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1653
zgadza sie Piterman:) na pierwszy cykl ok. 6 tygodni to max wg mnie

!!! SHUT THE f*** UP AND TRAIN !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1643
napewno odzywka wysokobialkowa do uzupelnienia brakow w diecie no i zebys nie tył, na okres masy kreatyna, potem wchodzisz na BCAA i jak starczy $ to HMB

be FREAK

**Nie wiesz jak stosować Suplementy? Napisz na Priva

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po cyklu z kreatyna...

Następny temat

Polecie mi jakies za***iste mono na I cykl????

WHEY premium