SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl do 300zl staz 4 lata POMOCY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8995
Jak nie masz możliwości trzymania diety to już sam powinieneś wpaść na to co musisz kupić - białko/carbo/gainer i dawkować wg braków, jak tak zrobisz, samo powinno pójść...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 498
Czy mógłby mi ktoś w końcu dobrać odpowiednie odżywki mieszcząc się do 300zł? Bardzo proszę o pomoc!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 498
Nie rozumieme czemu wszystkim ludzie pomagaja a w tym temacie mi nic ? podalem wszystko co trzeba zdjecia itp i nic... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 137
przykro mi koleszko ale to ***nięte forum...

:]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 137
i jeszcze cenzor jest ehh...:D nawet se przekląć nie można

:]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
Kup 2 puchy horse power. Sam przymierzam sie do tego cyklu

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9336
ccesz bardzo przytyć??

jak na takiego chudzielca jak Ty to gainer z duza iloscia wegli a elemnty diety moglbys wprowadzic nawet mieszkajac pod mostem.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 498
a nie moze ktos mi napisac konkretnie ? mysle o mutant mass 6,8kg jakies zma lub bcaa tribulus czy cos ? zna tu sie ktos i moze doradzic ...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2167
Na tribulusa z tego co się orientuję za wcześnie, przeczytaj najważniejszy posty w dziale i pomyśl czego potrzebujesz, czy masz braki w diecie, czy problemy z regeneracja itd. :P I badz cierpliwy ktos moze odpisze w koncu :p

nadzieja zawsze umiera ostatnia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1616
Ja brałem Mass xxl treca, dawał dobre efekty chociaż akurat z nabieraniem masy nie miałem nigdy problemu i teraz staram się to zbić. Dokończ najpierw hmb, kreatynę( chodź cykl trochę długi jezeli dobrze licze wyjdzie 80 dni).. Jak skończysz hmb mozesz kupić BCAA. Mutant mass- koledzy chwalą powinno być ok. 5 kilo ryżu, dużo mięcha, Dietę uzupełnisz np Ostrovią WPC- tania i dobra podobno. Z kreatyną na razie zrob przerwe, później spróbuj zarzucić jakiegoś stacka- Nitrobolon2(Sprawdzony przez kumpli i chwalą sobie lub Olimp Massacra- z opinii na forum ok. Co do Nitro opłaca sie powdera(w proszku). Nie podałeś czy te 300 zł to na miesiac czy na pół roku np więc dopasuj sobie co na ile Ci wystarczy. Tak więc generalnie Żarcie, Gainer, Białko, plus to na co Cie stać dodatkowo. Po 6 tyg mozesz wrocic do kreatyny( np ww stacki). Może ktoś bardziej obeznany jeszcze Ci pomoże. Pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Gain Bolic 6000

Następny temat

Suple w spadku

WHEY premium