SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwiczenie a rozstępy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74
Witam

Mam takie pytanie: (w ogole nie wiem czy odpowiedni dział do tego wybralem) czy cwiczenie miesni plecow i ich rozrost moze miec wplyw na to iz pozbede sie rozstępów na plecach? Tak slyszalem niedawno od kolegi. Mam 17 lat 190cm wzrostu i waze 71 kg bardzo szybko roslem i skóra nie nadązala i mam rozstępy na plecach i mimo ze wygladam fajnie to moja piętą Achillesową sa własnie one i troche sie wstydze na plazy pokazywac. Sami rozumiecie, ide po plazy oglada sie za mna ladna dziewczyna a kiedy kolo niej przejde ona to widzi, wygladam jakby mnie ktos biczowal :P

Z góry dzieki za odpowiedzi ;)

Zmieniony przez - Ecrius w dniu 2009-04-21 17:10:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2705
eee... raczej nic nie pomoze a wrecz pogorszy bo moga ci sie zrobic nowe rozstepy. Osobiscie uwazam ze rostepy sa fajne ;)

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74
Hehe rzecz gustu ;p no wiesz ja mam ciemna karnacje i czysta skóre bez zadnych wysypek i nie ladnie to wyglada ale juz sie przyzwyczailem do tego i nie obchodza mnie ludzkie zdania i oczy zwrocone w strone moich plecow ;d Nawet jesli to ma pomoc to nie mam zamiaru przeszarzowac na silce bo to sie zle moze skonczyc, lubie pochodzic rekreacyjnie bo mi to frajde sprawia ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
Nie pozbędziesz się rozstępów ani treningiem ani żadnymi maściami. Z czasem Ci one zbledną ale nigdy nie znikną.
Mam rozstępy na całych plecach i szczerze mówiąc przyzwyczaiłem się do nich a nawet powiem więcej podobają mi się. Opalisz je to dopiero fajnie będą wyglądały.

A tak po za tym nie ten dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74
Co do tego ze mascie nie pomagaja to slyszalem, lecz nie probowalem... Mi juz troche zeszly bo mam je od 4 lat... a opalenizna sie nie przejmuje bo mam ciemna karnacje jak jakis hiszpan ;) ok panowie podniesliscie mnie troche na duchu jesli o to chodzi, dzieki bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1014 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2705
ja mam na bicach, tricach kolanach i plecach i je lubie. Poza tym wiem ze mam przyrosty szybkie wiec sami wiecie...Ecrius po SOGaczu nam tutaj

Zmieniony przez - westsider w dniu 2009-04-21 17:39:36

Wez sie w garsc, juz placzesz jak panienka a dopiero robisz to co powinno byc juz dawno zrobione!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 279
też mam na bicach rozstępy :/
ale już się z nimi pogodziłem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
"hehe bez rozstepow nie ma postepow" Zawsze mozesz zrobic sobie operacje. koszt 800-1500zl;) Nie przejmuj sie rozstepami.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 349 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4362
ja mam pytanie do tego tematu ;p bo nie chce mi sie pisac do pojedynczych pytan :P
wiecie moze po ilu latach rozstępy bledną? :D
bo ja mam dokladnie tak jak westsider - kolana, bice, trice i plecy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 95
a ja nie mam wcale rozstępów na ciele, jedynie w dolnym odcinku pleców, a prostowniki mam normalne, tzn. nie są jakieś wielkie, nie wiece skąd to może się brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
sergio1 szybko rosles jak byles mlody i dlatego. nie wszyscy co cwicza maja rostepy. To zalezy od genu. Czy skora nadaza ze wzrostem ciala / masy. Ze znikaniem roznie to bywa ja mam od roku i nadal czerwone sa.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do fachowej oceny

Następny temat

Plan do oceny.Masa

WHEY premium