SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos tam

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155


Podbijam!zeby Stefan Trafil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
mam takie same majty

****a jak ja ci zazdroszcze ze juz jestes po wycince, ja 1,5h temu zaczalem

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Masz płaską górę pleców

Nie ćwiczysz czworobocznego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
No jak juz pisalem Gugcio poteeeznyyy postep oby tak dalej a bedzie naprawde bardzo ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 686 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13482
gugcio jest za***iście według mnie ciągle robisz progresy :) a z klatkąwidze masz podobnie jak ja =P bo zdecydowanie najgorzej sie prezentuje [co nei znaczy ze jest zla]
sog musi być [jak wejdzie]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dzieki!
co do czworobocznych zaczalem nie dawno dwa razy w tygodniu cwiczyc powinny sie poprawic ogolnie zaczalem wkoncu porzadnie cwiczyc.za niedlugo jak kasa bedzie( a mysle ze tak szykuja sie 2 porzadne cykle na kreatynie.Na razie sa na konsultacji)ogolnie zobaczymy sie przed cyklem czyli ok 11 Wrzesnia.
pozdrawiam


FU co do mojej wycinki to powiem tak.To byla lekka proba co i jak bo nigdy nie wiedzialem co trzeba jesc i jak cwiczyc.na poczatku dawalem dupy i wogole ale pod koniec bylo juz wszystko ok i poznalem siebie.przestalem sie ciac juz bo jakos balem sie co zostanie ze mnie teraz madra masa a od marc juz wycinka jak powinna byc konkretna dieta i trening jakies aero i moze znow dymatedrin a moze cos innego bo moj Chemik alias CZARNUCH ciagle ma cos nowego.teraz czekam na urlop i przeznaczam ponad polowe na same suple zona az sie smieje ze mnie ale co tam bo jak urusne bedzie dumna jak paw
pozdrawiam

Zmieniony przez - Gugcio w dniu 2006-07-29 15:10:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Swietnie sie prezentujesz w pozie "bicepsy przodem" i "bicepsy tyłem" Naprawde dobrze. Oby tak dalej

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Spoczko sylwetka, oby tak dalej, zycze powodzenia
Oczywiscie sog for you!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155


Wychodze na miacho wiec cyknalem se fotke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155


i Dla BANANA zeby nie bylo ze regulamin lamie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój podopieczny ok 1 roku treningu

Następny temat

15 lat rekord Na Klate 103kg

WHEY premium