SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cokta - teraz czas na split!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8265

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
W siadzie zawijasz ogon, a w WL postaraj się bardziej wymostkować i spiąć łopatki
Nagrywaj najlepiej od boku bo tak to ciężko coś ocenić.
Pzdr.

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wez sie cokta za siebie bo ciskasz ciezarami jarzyna haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792
davidoo nie kazdy ma tyle sily co Ty :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cóż, jestem ze wsi, a na wsi każdy jest silny<pApa>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Nie rozumiem jednej rzeczy, Cokta Ty faktycznie myślisz, że tutaj nie będzie spamu? Ludzie musieliby się nie wpisywać, przykład powyżej.

Czemu nie prostujesz rąk na drągalu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszedzie jest spam, nawet minimalny, jesli by chcial cokta 0 wypowiedzi innych to by musial zalozyc typowo prywatny log lub zablokowany dla innych uzytkownikow ze tylko on ma wejscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Dlatego właśnie dziwi mnie otwieranie dziennika z powodu jakim był spam w poprzednim. Rozumiem jakby jeszcze napisał, że startuje z nową metodą treningową i z tej okazji zakłada nowy DT, ale nie z powodu spamu. Ok ja się wyłączam bo zaraz może być kolejny dziennik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21557 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870540
Dokładnie. Przecież tak to może sobie robić notatki w zeszycie A druga sprawa to to, że spam to jest u mnie czy u Shita, a u Cokty większość wypowidzi dotyczyła treningu, techniki itp. Wiadomo, zdażą się wypowiedzi troche z dupy, jak chociażby kilka ostatnich Ale to nieuniknione raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Max - tak jest! Dałem inną perspektywę, żeby można było ocenić prace łokci i czy przedramiona są proptopadłe do podłoża.

Łukasz - nie zawijam ogona, Darek widział siady i Antek, nikt tego nie mówił, ja też tego nie widzie BTW spójrz na siady z boku w poprzednim dzienniku, też nie podwijałem, chyba, bo nikt tego nie mówił Mostek jest, nie walcze o jego super wysokość, ale też WL nie robiłem w tym roku więc może z czasem coś podskoczy. Łopatki spięte przez cały czas, ale jak sam zauważyłeś perpektywa nieco inna i ciężko oceniać, dlaczego? Spójrz co odpisałem Maxowi. Dzięki za ocene

David - No siły to Ty kolego nie posiadasz adekwatnej do stażu, niestety Jak tak patrze na te marne 100kg WL na serie i 120kg przysiad, to chyba na zime ja zaczne Ci tak cisnąć Plan typowo siłowy, więc jak wiadomo czasami trzeba się mocno cofnąć, żeby ruszyć do przodu. Ciężary bydom tak czy siak, pytanie czy dasz rade mnie dogonić?

Lapson, Prz - nie prostuje do końca, bo nie trzeba, no i w sumie po co blokować sie w łokciach, to się chyba będzie kończyć większą pracą łap? W miare dobrze czułem plecy przy tym podchwycie, ale jeszcze wiele pracy przede mną. Mam notatnik treningowy zawsze na siłowni, tu wrzucam filmy i wypiski, bo zawsze ktoś coś może poprawić. Co do spamu, ok, tylko nie do przesady że 8 stron na jedną wypiske, bo tak sie zdarzało. Zapraszam każdego, ale nie chce tekstów w stylu "cześć, co tam?", rozumiecie chyba nie? Jak nie, to wyłapiecie bana na ten dziennik



Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-07-26 17:11:31

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-07-26 17:12:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj cislem 110 x6 ty 50x5 i ty mnei do siebie porównujesz?

aha i co do siadow, 140x7 w zime przysiadlem ale to tak nawiasem mowiac

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2012-07-26 17:47:58
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mocne FBW, same podstawy :) Prosze o sprawdzenie.

Następny temat

rozpiska do oceny i pytania

WHEY premium