SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cokta - teraz czas na split!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8261

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Cokta
Ta, na dzisiaj Spoko, piszcie ile chcecie, od tego jest SFD.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Ja przynajmniej po otrzymaniu bolda nie spoczalbym na laurach i zmniejszyl swojej aktywnosci ;)

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2012-08-05 14:53:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Venc?

MI - Dostałem to za aktywność ogólną na forum. Ale coś się sprawdza w życiu "przegrasz, bo za bardzo chcesz wygrać". Więc zapyerdalaj ciężko, pisz merytorycznie jak ja, i może za jakieś pół roku dostaniesz.



Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-08-05 15:33:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Lekarzu lecz się sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Darku, może tak mniej spamu, a więcej merytoryki, bo z tego co widzę to spamujesz w wielu działach.

Pozdrawiam,
Doradca w dziale "Trening w domowych warunkach" na SFD.pl
Cokta


























Skończmy już Daro z tym spamem, najwyżej podbij na GG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Cokta, nie zapominaj tu Pandarek rządzi, to jego rewir

edit:

gruby napis oznacza - fikniesz, masz prze tego... no

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-08-05 16:08:16

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
I umar dzienik ;_;

xD

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Cokta pracujesz intensywnie na bana?
0 wpisów, znów dziennik zmierza ku upadkowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nie na bana. Po prostu jak widzę takie komentarze jak "jesteś boldem, sam se oceń technike" to mi się odechciewa wypisek. Więc po co mi dziennik, skoro jest nieprzydatny? Założyłem go właśnie po to, aby poprawiać i korygować błędy w technice (o czym pisałem na początku) a nie na pogaduchy, a znowuż jak filmiki nagram to nikt tego nie potrafi normalnie ocenić, więc i tak jestem zdany na siebie i własną analizę, albo dostaje jakieś bzdury które sobie ktoś uroił, jak odrywanie pięt przy siadach, czy brak spinania łopatek przy wl. Wypiski mam w notatniku treningowym, więc i tak kontroluje co robie, a przepisywać to tylko po to "żeby było" jest bez sensu, bo i tak nikt nic ciekawego nie powie. Miała być pomoc, a dalej jest spam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
czyli rozumiem, że porzucasz dziennik? wporządku.
Napisz proszę, kiedy się urodziłeś - nie chce roku. Miesiąc i dzień.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mocne FBW, same podstawy :) Prosze o sprawdzenie.

Następny temat

rozpiska do oceny i pytania

WHEY premium