SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zakupić ? Na mase

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314
Witam , mam 15 lat i zaczynam pzygodę z siłownią , mam 185 wzrostu i waże 69 kg. Musze przybrac na masie . Co kupic abm przybral na masie . Podobno najlepszy jest gainer i białko ? ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402702
najlepsze bedzie odpowiednie odzywianie,
nie zaczałes jeszcze dobrze trenowac a juz o odzywki pytasz..
nie tedy droga,
najpierw ogarnij podstawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 298 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11202
jw. ułóż diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314
Nie pisze ze wgl nie trenuje tylko ze zaczynam przygode , chodze na silownie 3 miesiac . Jem po prostu wiecej , z suplementami i odzywkami jest po prostu łatwiej . A trudno w ciagu dnia zjesc az tyle bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 298 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11202
napisz to co na codzien jadasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402702
dobrze sie za to nie zabrałes a juz wiesz ze jest trudno..
odzywki to nie sa magiczne proszki,
lepiej bedzie jak przyłozysz sie do odzywiania,
załóz temat w dziale odzywianie i wklej tam wg instrukcji swój jadlospis do oceny,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314
Człowiek sie pyta o suple a odpowiadaja co innego ehh :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402702
bo od dupy strony sie za to zabiarasz!

gainer czy odzywka bialkowa to uzupelnienie diety, skad mamy wiedziec czego Ci brakuje skoro nie masz ulozonego jadlospisu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Ta, najpierw poczytaj JAKIE WARUNKI MUSISZ SPEŁNIĆ ŻEBY W TYM SPORCIE COŚ OSIĄGNĄĆ. I za rok wróć.

Dział - Odżywianie. Bez tego nawet z suplami nie będzie łatwiej, wiem bo sam popełniłem ten błąd będąc mniej więcej w twoim wieku. Najpierw za suple a potem za diete się brałem. Nawe nie wiesz ile kasy poszło w błoto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314
damnn .. ludzie suple kupuje tylko po to aby dopelnic diete , trudno zmiescic do mordy tyle naturalnego bialka 2 g na jeden kg masy ciala ja waze prawie 70 kg wiec musze zjesc 140g bialka . Serek wiejski 200g - 11 g białka . 100 - 40g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314
twaróg 100g -40g bialka*
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i cukier

Następny temat

plan fbw do korekty ;)

WHEY premium