SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co w szkole!!??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 382
Dzięki chłopaki. Jogurt, bułki i serek wiejski są w miarę możliwości ale puszki z tuńczykiem sobie raczej nie kupie!! Jak macie jakieś pomysły piszcie!! Na pewno sprawdzę każdy!!! Nawet jeśli będę wystawiony na drwiny znajomych!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Mmm, nie ma to jak smak kulki styropianu, mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 907
Ja do szkoły biore jakieś 3-4 kanapki z serem żółtym albo szynką, do tego biore białko w szejkerze i w szkole rozrabiam a jak nie białko to lece do sklepu obok i kupuje kefir albo maślanke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 774
Ja na wydział w niektóre dni zabieram 2 pudełka z wcześniej przyrządzonym jedzeniem (ryż, kurczak itd.). Na początku wzbudzałem zainteresowanie i może śmiech (choć za dużo powiedziane) i może dziwnie się z tym czułem. I czuje nadal chyba, ale mam to gdzieś :) Rób swoje, opłaci ci się to i nie będziesz żałował. Dla mnie dieta jest b. ważna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
jak sie serek wiejski posoli i posypie pieprzem to jest wyje....

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Ja nie mam w szkole weny do wpieprzania ryżu z cyckiem Co powiecie na takie kanapki: Chleb razowy, ser żółty, szynka z cyca kurczoka(a może wrzucić jeszcze serek wiejski?) i dwie takie kanapki do szkoły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie możesz cyca z ryżem to kanapy razowy + cyc są ok. Ja od niedawna noszę sałatkę ryżowo-kurczakową do szkoły i już mam opinie cudaka,głupka, itp w całej, 900-osobowej szkole. W klasie kilku się nawala, ale reszta pozytywnie podchodzi do tego, czasami nawet daję pokosztować. A co do szkoły to cóż... myślałem, że w średniej szkole są ludzie na poziomie, a tu się okazuje, że gorzej jak w gimnazjum jest. Czasem mnie ktoś palcem wytknie i powie - To ten od tych pudełek. Ale ja się nic nie odzywam i nie zwracam uwagi. Jak bym się miał przejmować to bym sobię już chyba dawno skakankę kupił. Mam nadzieję, że rozumiecie przesłanie. ZDR.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 907
chyba ciut przy mało Granathar

Zmieniony przez - Komandi w dniu 2008-04-01 19:36:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Granathar - tam do tych kanapek dorzuć jeszcze jakieś warzywo i oliwę z oliwek i będzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 731 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11986
Mysle ze praktyczniej bedzie wziac np orzechy laskowe/włoskie czy migdały. Zawsze w czasie lekcji można sobie opier*olic

No one likes us.. we don't care

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Eliminacja cukru w diecie

Następny temat

a co z tym przepisem ?

WHEY premium