SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co w szkole!!??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Nie przejmuj sie ze w szkole zle patrza. To sa ludzie ktorzy zyja aby jesc , a My jemy aby zyć
No nie wiem, czy jemy żeby żyć Ja tam wpierdzielam co by bykiem być, bo tak to bym pewnie żarł co reszta
Aha, ile ma b/ww/t/kcal ten serek wiejski na 100 g?

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2008-04-02 16:44:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15285
ile ma b/ww/t/kcal ten serek wiejski na 100 g?



B:10g T:5g W:5g kcal.105

Zmieniony przez - lukasz27 w dniu 2008-04-02 17:03:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
Ja jak widzę co w mojej szkole wpierniczają, to aż żal mi tyłeczek ściska. Jakieś buły, pączki, drożdżówki itp. Takie jedzenie bezwartościowe. Ale najgorsze jest to, że jak się pytam jakieś muła dlaczego je takie rzeczy i mi odpowiada, że np. rano nie chce mu się śniadania robić, to szlag mnie trafia i... Ci ludzie są strasznie pospolici, nie mają pojęcia o niczym. Jak ileś tam procent nie rozumie o czym się w wiadomościach mówi, to ja nie mam pytań Chrzanić ich, damy radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 225 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6688
To znaczy ze popelniaszz blad . Jedz madrze , nie jedz wszystkiego co Ci wpadnie w rece . Nie do konca zrozumiales o co chodzi w tym zdaniu , ktore wczesniej napisalem . MY gdy budzimy sie rano , myslismy co zjemy zebysmy rosli w miesnie, a nie myslismy o tym na co mamy ochote . Ci co jedza chipsy i inny tlusty staff , mysla o tym co by zjedli , zeby poczuc tego smak . Ty myslisz o miesniach , oni o smaku .

Shut The F*** Up And Train !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Ja tam generalnie lubię jeść to co lubię, ale często to co lubię jest jednocześnie zdrowe Tu chodzi raczej o ilości, zestawienie posiłków i odstępy pomiędzy nimi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 907
heh temat się nawiązał hehe
Ja dzisiaj to miałem 3 kanapki z razowcem szynką i serem, dokupiłem do tego maślanke naturalną 0,5L i paczke pestek z dyni przydały się na fize bo były nudy
I byłem najedzony i to zdrowo to chyba najważniejsze

Zmieniony przez - Komandi w dniu 2008-04-02 18:31:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
Najlepiej, gdy się je smacznie i zdrowo, a nie tylko zdrowo, lub tylko smacznie. Chodzi o to by odnaleźć swój Złoty Środek, a o taki nie jest łatwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 541
ja tam nieraz na długiej przerwie jajecznice smarze bo od szkoły do domu mam jakieś 20 metrów a co do jedzenia w szkole to jak sie wyjmie zwykłą kanapkę to patrzą na ciebie jak na d****a *** im w dupę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 900 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12247
Jeśli macie jakieś obawy, że ktoś was wyśmieje, czy coś w tym stylu zawsze możecie pójść na stołówke z szamką.

~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Ja już mówiłem - nie mam weny do szamania ryżu w szkole
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Eliminacja cukru w diecie

Następny temat

a co z tym przepisem ?

WHEY premium