SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robić ??? Fotki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 92 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1359







Moze sytuacja nie jest juz tak beznadziejna jak przed rokiem, ale też nie jest za dobrze i nie wiem co robić. Rok temu przy 182 cm ważyłem 76 kg, ale byłem strasznie otłuszczony, taka klucha jakby. Wszystko przez diety typu chipsy, frytki. Postanowiłem chociaż troche wziąźc się za siebie. Zacząłem poprostu lepiej jeść i troche sie ruszac, do tego doszło TSE. Teraz waże 72 kg przy 183 cm i nie chce już tracic masy, a jak widzicie tłuszczu jest jeszcze troche do pozbycia.

I co byście poradzili ??? Myślałem nad tak szalonymi pomysłami, jak przywalenie się Thermal Pro, a potem masa, masa, masa, ale z Thermalem moge schudnąc jeszcze conajmniej 5 kg, a moze byc i z 10, a wtedy bede wyglądał jak z auschwitz.

Co byscie powiedzeli na samo HMB z jakąś dietą ??? Czy dobrze pali tłuszcz ??? Nie licze na jakąś mase przez te HMB, chociaż slyszałem ze na początkujących moze działac, bo tych co juz cwiczą długo nie rusza, ale chociaz nie chce już tracic tego co mam, bo 72 kg to nie wiele. Co radzicie ???

ps; od razu mowie ze nie chce byc zadnym kulturystą czy cos, tylko poprostu miec zdrową normalną sylwetke.

Zmieniony przez - Filanajnen w dniu 2008-07-05 10:48:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
Fu, mógłbyś oszczędzić nam takich fotek.

A skąd ten pomysł, że z thermalem spalisz 5 czy 10kg? Reklama zadziałała?
HMB nie działa ani na masę, ani na spalanie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3220
ja proponuje silownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
ja tez i nie wiem po co dałes te fotki !!

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 488 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15217
dobra dieta i jakieś aeroby
poczytaj o tym i powinno być dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 467 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17812
Dobra rzeźba prawie jak koniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3220
heh..ale bez silowni to slabo ebdzie to wygladac.;p chociaaz jakis drazek zakup jak silownia odpada i hantleki i pompki i dasz rade;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1161
Palenia jest troche, ale wyjdz na plaze i zobaczysz ze 3/4 plazowiczow wygląda jak ty albo gorzej. Takie są skutki zarca gowna bez ustanku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Kolejny ze zdjeciami..
Szalone pomysly schowaj do skarpetek, a pomysl nad zmian nawykow zywieniowych i zapisz sie na silownie. To bedzie poczatek, a dalej juz pojdzie, jesli masz charakter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1161
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
WIECEJ CHIPSOW FRYTEK:)
KAZDY SIE BUDZI JAK JEST JUZ ZA POZNO:) A THERMAL NIC CI NIE DA I TAK JAK KOLEGA WYZEJ NAPISAL "REKLAMA ZADZIALALA:)


WEZ SIE ZA SIEBIE POZADNIE ALE NARAZIE NA SUCHO:)

Im Wiecej Potu Na Treningu Tym Mniej Krwi Na Ringu
------------------------------
http://www.sfd.pl/Silownia_do_oceny-t410281.html 
n a s z a s i l o w n i a

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zamiast mleka?

Następny temat

Co lepsze?

WHEY premium