SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co robic, mam brzucha i...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
Mam 15 lat i przy wzroscie 165cm waze 63 kg... mam prze..kichana przemiane materii. troche tluszczyku a na domiar zlego ginekomastrie. jesli mozecie poradzic co zrobic szczegolnie z ginekomastria to blbym wdzieczny. cwicze od 3 miesiecy , od miesiaca lykam fat burnera i nie zawiele sie zmienilo poza tym ze torche miesni mi przybylo<lol>... z gory dzieki za porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
stary masz 15 lat , rozwijasz się , okres dojżewania a ty faszerujesz się jakimiś fat burnerami

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4304
idz na badanie krwi zrob badanie prolaktyny i testosteronu. kazde z nich kosztuje ok.20 I sprawdz czy wszystkie wyniki masz w normie. Jesli testosteron jest w normie a prolaktyna za duzo to idz do lekarza. Powinnien Ci dac bromokryptyne nazwy handlowe: Parlodel, Bromergon i jeszcze jakies(ale nie pamietam).bromergon jest tani wiec bierz go. Zaczniesz lykac i dzieki temu prolaktyna zacznie spadac co spowoduje ze ginekomastia powinna zaczac znikac powoli.

Daleko od bezczynnosci!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
tylko nie wiem czy powinienem isc na te badania (stary lekarz wiec jak mam isc na badania to wyniki on bedzie tesz znal:/) a od 1,5 miesiaca chodze na silke z odzywkami:/...wiec jak cos sie wykryje,np. nadmmmiar kreatyny:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4304
zartujesz chyba:) odzywki to nie koksy wiec nic ci na wynikach nie wyjdzie. A skoro ojciec to lekarz to pokaz mu ginekomastie i moze on sam Ci przepisze Bromegron albo wysle Cie do endokrynologa.

Daleko od bezczynnosci!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3992
eh te dzieci....za moich czasow

"a to wszystko ci dam, tylko padnij i złóż mi pokłon"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3508
Kreatyna to przeciez nie narkotyk ;f

[http://www.bniug.pl]  - Geodezja Lublin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6318
Skąd wiesz że to gino ?? Moze od dojrzewania tak masz a za pół roku czy rok zniknie...Poza tym dieta dobry trening i żadnych odżywek....! Narazie wykorzystaj te zapasy co masz "naturalne" po jakimś czasie dopiero zajmij sie kupnem dobrego białka,węglowodany,aminokwasy,i WITAMINKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja nie rozumiem....koleś się odchudza i kretke bierze...do tego fat burnera i mówi że nic nie chudnie i mu mięśnie idą....facet od złej strony zaczynasz


rozumiem że cel - redukcja
oblicz zapotrzebowanie i ułóż diete pod nią...mniejwięcej 2 gr białka , 1 tłuszczu 3 węgli

następnie dopierasz odpowiedni trening w odpowiednim dziale (TRENING)

suple zbędne ,

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobra dieta na mase??? do oceny

Następny temat

Odczyn wody.

WHEY premium