SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co radzice?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki bedzie najlepszy trening zeby zrzucic tłuszcz z bebecha? Mam w pasie 86cm przy wadze 81kg,. Przebija mi klocki, ale czuje ze jak bym z dyche mniej wazyl to by było super. Jaki trening będzie najlepszy aby spalic brzuch i nie stracic mięśni? Kiedy robic areoby i ile?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 522 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21190
trening siłowy cztery razy w tygodniu a w dni nietreningowe aeroby, które powinny trwać od 30 do 60 minut, mozes też zrobć HIIT , do tego oczzywiscie dieta i gitara gra ;)

Jak nie po dobroci to pod chwytem !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2526
albo 15-25 na czczo aerobów

"-Co robisz w sylwestra?"
"-Klatę i biceps."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Tak, przy aerobach na czczo z pewnością nie straci mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Ale podstawa to dieta, trening to tylko uzupełnienie.

Aeroby na czczo nie powinny wpłynąć na mięśnie. Ja robiłem po 45 minut i nie straciłem mięcha.

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2007-02-21 16:29:48

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzychu ocenbilbys mi plan w poscie: Proszę o rozpiskę. Zależy mi na tym . przeczytaj dokladnie calosc i doradz co robic zalezy mi na tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1939
Ja sie podczepie, poniewaz mam podobna sytuacje... zalozmy 15 min dziennie naczczo da jakiekolwiek rezultaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2526
da efekt, ale zwiekszaj powoli ilosc "bieganych" minut tak do 30 mysle.

"-Co robisz w sylwestra?"
"-Klatę i biceps."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
A ile biegać żeby nie było trzeba robić aerobów albo ile kilometrów dziennie gdzieś ? bo jakoś nie fascynują mnie one a wole pobiegać dla lepszej kondycji jak coś to mam 14 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
Ale biegi na dłuższe dystanse to będą właśnie aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
aha to chyba, że a ile gdzieś kilometrów ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do oceny

Następny temat

Zakwasy.. 2 dni później??

WHEY premium