SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co nas czeka w dziale :"Po 35 roku życia" w 2013 roku?

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
masti
Z miłą chęcią bym posędziował taką imprezę,ale na tą chwilę nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć jaki będę ,,sprawny,,
Na 7 marca mam wyznaczony termin kolejnej artroskopi ,tym razem lewego barku. Podobno po tej operacji ,muszę nosić łapę na temblaku przez około 4-6 tygodni,a podstwawowa rehabilitacja jakieś 12 tygodni...a zatem sam rozumiesz dlaczego.

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2013-01-03 20:47:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
to niezły klops ...Najważniejsze by to dobrze wyleczyli...Jeszcze okazje do sędziowania będa w pozniejszym terminie-chocby w czerwcu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Myślę że w póżniejszym terminie niż marzec,coś wymyślę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Swietnie!
1 czerwiec możesz juz rezerwowac.....bedzie kilka konkurencji w tym wyciskania,strongman,muscle up...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
Czy jest taka opcja, żeby konkurs krata do lata wystartował wcześniej niż w kwietniu ?

Tak się zastanawiam bo koniec czerwca / początek lipca to już urlopy, przygotowania wyjazdowe itd. itp. A gdyby tak wystartować powiedzmy w połowie marca i zakończyć w połowie czerwca to krata by była akurat na początek sezonu letniego

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
astry1
Czy jest taka opcja, żeby konkurs krata do lata wystartował wcześniej niż w kwietniu ?

Tak się zastanawiam bo koniec czerwca / początek lipca to już urlopy, przygotowania wyjazdowe itd. itp. A gdyby tak wystartować powiedzmy w połowie marca i zakończyć w połowie czerwca to krata by była akurat na początek sezonu letniego

Popieram,od kwietnia do lata jest za mało czasu aby zrobić kratę.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-03-03 18:11:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Też tak myślałem-by zrobić preludium konkursu juz od 16 marca:
czyli sie wpisujemy,pomierzymy,poważymy,przedstawimy nasze plany na sukces...
Konkurs mam już częściowo przygotowany,mam też już specjalnego doradcę/konsultanta-który specjalnie dla Was bedzie pomagał, doradzał...Ale dopiero w kwietniu...

Koniec konkursu będzie w ostatnim dniu czerwca(kwestia nagród) ale jak ktoś bedzie chcial/musiał predzej zrobic zdjecia końcowe i pomiary-nie bedzie z tym problemu.

Postaram sie opracować regulamin i 16 marca ruszymy...





Od 1 kwietnia też ruszy bardzo ciekawy konkurs wyciskania na max i wielokrotnego-myślę że śmiało można to połączyć w jednym treningu(tak się trenowało wiele lat w latach 60' i 70'-w pewnym sensie taka rekombinacja składu ciała i walka o utrzymanie wysokiej formy siłowej i wytrzymałości siłowej)
Też będzie specjalnie dla Was doradca/konsultant-uważni forumowicze pewnie juz wiedzą kto..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Postaram sie opracować regulamin i 16 marca ruszymy...

Uf już się nie mogłem doczekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no no, już wczoraj się pojawiło cos z kratą, ale znikło :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Życzenia - czyli nie "rdzewieć" mimo upływu lat

Następny temat

DT kabo - nowy cel: start w MPJiW 2015 - str. 36,78,106,140,162

WHEY premium