SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na zakwasy?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
Zadaję to pytanie bo wiem, że jest to powszechny problem i każdemu z nas czasami się zdarza dostać zakwasy po przerwie od ćwiczeń. Ja mam siedzącą pracę i miałam dość długą przerwę od regularnych ćwiczeń. Myślałam o zakupie Dermentolu - żalu chłodzącego, który polecił mi znajomy. Jemu pomógł z siniakami. Co wy stosujecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 52
No ja tylko stretching z mocnym ograniczaniem objętości oddechowej po biegu; rolowanie najwyżej przed snem jak gdzieś jest obszar do opracowania; zimny prysznic/kąpiel - bez znaczenia, byleby z głową. Ogólnie polecam zajrzeć sobie tutaj: https://produktybonifraterskie.pl/jak-radzic-sobie-z-bolem-miesni/ Na stronie jest wiele porad jak sobie poradzić z bólem mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Mój najbardziej sprawdzony sposób to masaż. Mechanicznie usuwa toksyny i po zakwasach. Ale to tylko dla osób biorących go regularnie. Po pierwszym masażu będziesz miał też zakwasy jak po treningu bo to w końcu bierny trening. Z prostszych metod to maści miejscowo drażniące. Ja wcieram neo-capsiderm. Powoduje miejscowe przekrwienie. Większa cyrkulacja krwi doskonale usuwa zakwasy.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Polewaj ciało na przemian zimną i ciepłą wodą, podobno pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6229
mi pomaga tylko trening na zakwasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
nie pekaj zakwasy da sie przyzyc
a jak nie da sie to kup BCAA

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17
W moim przypadku przy zakwasach raczej nie ma mowy o żadnym treningu. Ale bercikk5 masz po części rację, jak nie pomoże to też dam radę, przeboleję;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
po pozadnej rozgrzewce nie bedziesz ich czul..
"Polewaj ciało na przemian zimną i ciepłą wodą, podobno pomaga." fakt trochę pomaga ale trzeba to robic drastycznie. Robilem tak za czasow trenowania muay thai...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Tez mialem zakwasy po tygodniowej przerwie. Trzeba zrobic sobie taki luzny trening, nie rzucac sie od razu na gleboka wode.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
sauna pomaga, basen

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
a ja tam lubiue zakwasy.. wstajesz, nie mozesz się ruszać, nie mozesz wyprostować nogi.. ahhhh to jest to
2

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 623
ja popieram Herka ;) jak masz zakwasy to wiesz ze cos robiles :) mi pomaga nawet kapiel w goracej wodzie ;) a bcaa i carbo razem jak bralem to zakwasow nie bylo takze tez mozesz sprobowac ;)

"Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na
krytykę innych."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robie siłownia -dom - pytanie

Następny temat

muzyka ze sluchawek podczas cw

WHEY premium