SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakładam siłke-co na początek???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
Witam chce zrobic sobie mała siłownie w domu i tak zastanawiam jaki sprzed na poczatek kupic, nie wiem czy kupis sobie jakas leprza ławke czy hantle??? Co proponujecie na poczatek???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
laweczke kup sobie, i jesli masz wybierac miedzy sztanga a hantelkami, to bierz hantelki:) nie wiem ile masz kasy to trudno okreslić, napsiz jaką kwotą dysponujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
własnie ławke chce kupic dk 350zł a chantle to juz jakies tansze... a opłaca kupowac sie ławki na allegro czy lepiej juz w jakims sklepie sportowym??? a moze macie jakis tani "dobry" sklep internetowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34561
https://www.sfd.pl/oferta_zrobienia_sprzętu.-t297867-s6.html 

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
ale ja chce juz taka z modlitewnikiem i z rozpierakami. a mniej wiecej ile kasy trzeba wydac na taki osprzet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak zaczynasz dopiero swoja przygodę z siłownią i nie masz dużo kasy polecam kupno jakiejś taniej ławeczki z marketu, ma to kilka zalet:
1.wydasz max 200zl za resztę będziesz mógł kupić sobie ciężary
2.jeżeli stwierdzisz jednak ze to nie jest sport dla Ciebie pod byle pozorem będziesz mógł ja zwrócić
3.jak sie już zepsuje coś konkretnego (moja wytrzymała 6 miechów ) dostaniesz pełny zwrot kasy i może do tego czasu będziesz miał 400-500zl na dobra ławeczkę.

nie kupuj takiej z rozpiętkami bo jest g... warta.

PS. na początek kup sobie ławeczkę, gryf prosty, hantle i drążek.

Zmieniony przez - Qho w dniu 2007-09-10 19:49:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
wiesz co jak mozesz to wez mi wybiesz taka odpowiednia ławeczke z allegro tak zebym miał jakis rysunek.a te rozpieraki to te boczne takie wajchy na które nakłada sie obciazniki? a do czego przydaje sie modlitewnik??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3424
mdlitewnik na bica. to ty zielony jeszcze jestes nie wiesz do czego co słuzy. Wez poczytaj coś najpierw i dopiero bierz się za sprzęt

Zmieniony przez - VOLDEMORD w dniu 2007-09-10 20:46:06

Przyjaciół trzeba mieć blisko, wrogów jeszcze bliżej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
jak interesuje cie kontretny sprzet na silke to sie odezwij wykonuje teto typu urzadzenia
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli masz tyle kasy to coś takiego bierz
http://www.allegro.pl/item241708200__bestseller_kelton_lawka_stojaki_tryton_iii.html
albo pogadaj z Kamilem to zrobi Ci taniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
a co powiecie o tym http://www.allegro.pl/item240490384_lawka_pod_sztange_modlitewnik_rozpietki_bh4027.html ?? Czy lepiej kupic ławke i stojaki na sztenge dokładane??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiady a wzrost

Następny temat

Fajny utworek :) Polecam

WHEY premium