SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na początek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 136
Witam.
W tym roku pragnę zacząć przygodę z siłką, ale tak na poważnie. Jak narazie ambicje duże.
Kumple namawiają na kretkę. Dobrze?
Ja osobiście chciałem kupywać jakkieś białko czy jakiegoś gainera zeby masy przybyło narazie 55(ok)kilo-tak przedstawia sie moja masa... Czy opłaca sie kupywać jakąś ostrovie czy cos w ten deseń? bo łapka chuda
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
dieta dieta i jeszcze raz Dieta !! dobry plan i wszystko bedzie ok !! nie masz kasy to przynajmniej sie troche stosuj !! P.S zal mi takich pozątkujących co chcą odrazu brac kreatynke
a co tam ?? cwiczysz czy juz sobie dałes siana ??

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak jeszcze nie zacząłeś trenować, to nawet nie myśl o odżywkach, bo może okaże się, że nie masz ochoty na siłkę po tygodniu...
z taką wagą to nie potrzebujesz odżywek
na samym żarciu pójdzie, aż miło!
a nie będzie Ci trudno dostarczyć wszystkich potrzebnych makroelementów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 136
ale dieta kosztuje:D a białko da troche masy prawda? bo kreatyny sie nałykać i potem ma opaść to wole se łyknąć białka i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3605
Przedewszystkim zadne odzywki na poczatku nie sa wogole potrzebne!!! Masz kupe postow podwieszonych odnosnie diety i treningu, poczytaj, napisz sobie diete i plan treningowy to jest najwazniejsze, suple to tylko dodatek!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3591
W złym kierunku startujesz..
Najpierw poćwicz na "sucho"..organizm dostanie takiego kopa że automatycznie zacznie rosnąć..spokojnie możesz a raczej powinieneć min 6 miesięcy ćwiczyć bez suplementacji.
Zwiększ kaloryczność posiłków, przypilnuj diety oraz dobrego treningu i będą rezultaty.
Oczywiście koledzy będą Cię namawiać do kreatyny..ale po co jak na początku będą wzrostu wielkości porównywalne z przyjmowaniem kreatyny?? pomyśl po co kupować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
W tym roku pragnę zacząć przygodę z siłką, ale tak na poważnie. Jak narazie ambicje duże.


Ambicje duże, ale naiwne skoro od supli zaczynasz.


Poznaj zasady odzywiania, treningu...

suple to tylko przystawka do dania głownego.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 136
jestem laikiem w tematach siłowni...ja tu pytam i wy odpowiadacie skoro mowicie ze lepiej bedzie na "sucho" to dajemy na sucho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
zdecydowanie na sucho

nie widzę sensu ładowania teraz kasy w suple.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 136
nawet białko? chce zeby łapka troche podskoczyla bez napinki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1673
podskoczy Ci jak będziesz miał dobrą diete, trening i regeneracje... Suple potem. Z taką wagą raczej nie trudno będzie Ci dostarczyć wszystkich makroelementów;D
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 172
A tak wogóle to dlaczego nie można zbyt wcześnie stosować supli???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

II cykl

Następny temat

Wzmagacze Apetytu

WHEY premium