SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na poczatek?????????????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 509
Dopiero zaczynam przygode z silownia! Ale zastanwiam sie od czego zaczac... nei chce od razu brac supli ale teraz chcialbym sie juz w nie zaopatrzyc ploki mam pieniadze bo potem to roznie bywa...! Mysle o tym zeby na poczatek brac "thermo fat burner" zeby troszke schudnac bo mam sporo tkanki tluszczowej na brzuchu... glownie na nogach i tylku! Do tego regularny trening i dieta oraz zaopatrzylem sie w rowerek domowy i na tym bede spedzal dosc duzo czasu!!! Ale co dalej... zeby miec wiecej sily i miesnie sie rozwijaly? Mysle o "Creatine Micronized 200 mesh + Taurine" lub o "HMB FC"?? Mam 186cm wzrostu i waze 85kg! a taknki ma dosc duzo... przynajmniej ja tak uwazam!!! z gory dzieki za posty

Aby coś osiągnąć, trzeba się poświęcić...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dalej nie wiem czy jestes na redukcji od jakiegos czasu czy dopiero zaczynasz i ile mniej wiece3j wynosi twoj bf ze spalaczy np. tight, scorch, meta burn xtp, thermonex albo 2 x TS e.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 543 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14080
po prostu zostaw te pieniadze .. daj starym .. wplac do banku .. schowaj :D tak bys ich nie wydał.. Co chwile wychodza "super" nowosci .. co chwile sa "super" promocje ;) Lepiej zostawic :D Puki co .. cwicz z dobra dieta <YeS>:] pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jest diete bo to najwazniejsze jesli piszesz ze to dopiero poczatek to pewnie na kreatyne bedze za wczesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 509
Narazie kupie sobie suple na odchodzanie...!!! Rowerek mam wiec sam rade! tylko interesuje mnie czy jesli bede bral "thermo fat burner", "CLA", i "fat transporter" (wszystkie suple firmy trec) wszystkie naraz to mi to nei zaszkodzi? oczywiscie 3 razy w tygodniu rowerek po 45 minut!!!

Aby coś osiągnąć, trzeba się poświęcić...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Nie zaszkodzi, masz diete? Ile do zgubienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 509
Tak mam diete!!! Korzystali z niej moi koledzy wiec jest sprawdzona!!! mysle ze jesli bym zgubil z 10kg tluszczu bylo by fajnie... a nad reszta pracowalbym an silowni!!!

Aby coś osiągnąć, trzeba się poświęcić...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
heh diete rozpisuje sie indywidualnie, dla kazdej osoby... taka uniwersalna chyba nie bedzie bardzo skuteczna...

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
do działu odżywianie układać nową diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
koledzy mogli miec inne zapotrzebowanie, dl anich byla dobra i skuteczna dla ciebie tak moze nic byc, ile mozesz przeznaczy $ na spalacze, zaczynasz dopiero redukcje, jaki mniej wiecej bf ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 509
Diete mam dobra... ona jest rozpisana pode mnie bo troszke w niej pozmienialem za pomoca tego forum!!! narazie planuje przeznaczyc 100zł a za dwa tygodnie kolejne 100zł!!! teraz zamierzam zakupic thermo fat burner oraz CLA a potem fat transporter!!!

Aby coś osiągnąć, trzeba się poświęcić...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
skoro postanowiles juz kupic to o co pytasz swoja droga przecietny wybor
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a Olimp Thermo Speed

Następny temat

Lecytyna - kilka pytan

WHEY premium