SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jeść albo brać przed i po treningu na mase (alergia na nabiał)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 91
A czy powiedziałem że białko i węgle nie są ważne ? Po treningu wszystkie te makroelemnty są ważne w tym tłuszcze równierz a ryba dostarcza kwasów białek i tluszczy pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
pinokioo
albo przed treningiem i po?


Jak masz ogarnięte posiłki przed i po treningowe to suple tu zbędne, chyba że jak nie masz czasu na posiłek bo zaraz trening i nie chcesz by jedzenie zalegało na żołądku to jakiś gainerek.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 207
Tylko jaki geiner? Z tego co widziałem to wszystkie zawierają nabiał na który jestem uczulony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak to gainery zawierają nabiał?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 207
Z tego co widziałem to każdy: kazeina, izolat białek serwatki, mleko, jogurt itp. itd.
Czy są jakieś dostępne gainery bez nabiału?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
No to ja się z tym nie spotkałem. Poza tym każde białko otrzymywane jest z mleka, co nie znaczy że to nabiał. No to pokaż gainera w składzie którego jest jogurt.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2013-07-16 07:16:22

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 207
gdzieś widziałem z jogurtem ale nie pamiętam już gdzie. Mam alergie na białko pochodzące z mleka (krowiego, koziego, owczego - ogólnie pochodzenia zwierzęcego).
Czy jest możliwość przygotowania gainera bez mleka, a lb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
kup gainera bez białka i dokup białko bez laktozy i rób w wodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Mozesz kupić izolat też otrzymywany z mleka ale śladowe ilosci latozy i carbo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 207
Znalazłem coś takiego:
Musclemeds Carnivor
Czytałem recenzje i wygląda bardzo dobrze.
Czy cos takiego można brać zamiast białka serwatkowego na przyrost masy jeżeli mam alergie na białko mleka?
Zawiera też BCAA i Kreatyne, także czy powinienem brać dodatkowo oddzielnie te 2 suplementy, czy to co jest zawarte w Musclemeds Carnivor wystarczy? I czy zawiera wystarczająco węglowodanów?

Zmieniony przez - pinokioo w dniu 2013-07-22 16:21:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść/brać przed i po treningu na mase (alergia na nabiał)

Następny temat

Zastój w redukcji

WHEY premium